- Анастасія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Мамине щастя
дуже м'які, в користуванні вже 5 міс, не кашлатяться, в гарному стані
- Продавец Мамине щастя
Анастасіє, щиро дякуємо за чудовий відгук!
Дуже приємно знати, що пелюшки вам добре служать навіть після 5 місяців користування. Ми дбаємо про якість наших товарів, і ваш досвід — найкраще підтвердження цього. Нехай малюку буде завжди затишно!
Будемо раді бачити вас знову!
- Виктория С***Отзыв от покупателя. Продавец: Мамине щастя
Супер пеленки, гарна кольорова гама, якість хороша
- Волошина А***Отзыв от покупателя. Продавец: Мамине щастя
Отличные пелёнки, быстрая доставка
- Юлія М***Отзыв от покупателя. Продавец: Мамине щастя
Благодарю за пеленочки все соответствует описанию. Качество отличное. Всём рекомендую.
- Достоинства:
- Мягкие приятные на ощупь
- Недостатки:
- Нет
