- Світлана О***Отзыв от покупателя. Продавец: Masterpiece UA
Гарний колір . Замовляю регулярно
- Достоинства:
- Незначно на початку після фарбування зафарбовує речі
- Світлана О***Отзыв от покупателя. Продавец: Masterpiece UA
Подобається
- Таня М***Отзыв от покупателя. Продавец: Masterpiece UA
До волі непогано фарба взялась не неосвітлене волосся, очікувала гірший результат, але мені сподобалось. Шкода на мою довжину волосся трішки фарби не вистачило, на наступний раз візьму 3 фарби, та розділю на 2 рази по 1,5. Фото до та після прикріпляю
- Достоинства:
- Класний зелений колір, як і хотіла темно-зелений на моє волосся
- Недостатки:
- Швидко вимивається, особливо коли я мию волосся 3-4 рази на тиждень
- Поліна С***Отзыв от покупателя. Продавец: Masterpiece UA
Дуже спободалась фарба, не забудьте окислювач!!!! Яскравий колір, фарбувала на освітленне волосся наполовину, наполовину натуральне. В мене дуже густе волосся середньої довжини, тому брала 2 штуки, хватило.
- Достоинства:
- Яскравий колір, береться і на натуральне волосся, але з натурального швидко вимивається, а з освітленного - помірно.
- Недостатки:
- Потрібен освітлювач покупати окремо, але то моя помарка, не побачила, що його в комплекті немає
- Марія П***
вітаю, а як саме ви фарбували що і в яких пропорціях змішували? дуже б допомогла відповідь
- Крістіна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Masterpiece UA
гарна фарба, має яскравий колір, лягає рівномірно
- Достоинства:
- береться на неосвітенне волосся
- Недостатки:
- достатньо швидко вимивається, але може для когось це перевага)
- Марія П***
вітаю, а як саме ви фарбували що і в яких пропорціях змішували? дуже б допомогла відповідь
- Головенько С***Отзыв от покупателя. Продавец: Masterpiece UA
Спробувала цю фарбу, зелений колір виходить дуже гарний, насичений, при тому фарбую я не дуже світле волосся. Лягає дуже однорідно, без плям. Вимивається з часом в приємний оливковий блідий. Топ
- Достоинства:
- Гарний колір, лягає рівномірно
- Недостатки:
- Поки все ок.
- Рія
який окисник брали та скільки??
- Головенько С***
Брала як в інструкції від Master lux окислювач 1,5 %. Змішувала 50/50
- Марія П***
вітаю, а як саме ви фарбували що і в яких пропорціях змішували? просто 1:1 мікстону і окисник 1.5% на натуральну базу? дуже б допомогла відповідь
