- Король О***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Все прийшло ціле, в подарунок дали сушилку для взуття теж на usb. Пацани на 0і оцінять, єдине щоне перевіряв як гріють, бо поспішав, надіюсь більшість з них працюють
- Достоинства:
- Все прийшло
- Татьяна Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Фуфло не гріє і навіть не тепліє
- Достоинства:
- Немає
- Олексій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Добре
- Лілія О***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Гріють дуже погано,не рекомендую.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Не гріють
- Євген М***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Марна трата грошей
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Ледь гріють. Від будь якого джерела живлення.
Ледь гріється лише середина, решта устілки - ні.
Шнури вкрай незручні.
- Продавец Canister
Дякуємо за Ваш відгук! Устілка нагрівається до 40-45 градусів (більша температура буде не комфортна для ніг), потрібно використовувати Павербенк або зарядний блок більше 2а, щоб устілка коректно працювала. Якщо у вас є питання стосовно роботи устілок, то є гарантія та можливе повернення та обмін продовж 14 днів.
- Владимир Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Ориентируясь на отзывы покупателей, купил эти стельки и был
очень разочарован. Практически не греют, хотя потребляют от
зарядки ~1.5 A.
В общем, в моём случае это деньги, выброшенные на ветер...- Ольга П***
Там скоріш за все на 2 ампери треба.. у цього постачальника в аналогічних грілках тільки для тіла на usb було окремо вказано, що необхідна напруга в 2А необхідна. В тих, в кого гріло слабо залишали коментарі, що певно замала була.
- Продавец Canister
Важливо! Використовуйте лише портативний зарядний пристрій зі силовим струмом більше ніж 2А (Output >=2A), щоб забезпечити коректну роботу та повний нагрів.
- Іван Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Стєльки класні!!! Дуже тепло гріє і ціна класна
- Достоинства:
- Теплі , м'ягкі, Ціна
- Недостатки:
- Качество стжльки трошки погане
- ЛюдмилаОтзыв от покупателя. Продавец: Canister
Все чудово,гріють добре.
- Николай К***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Купил сыну, который служит в ВСУ. Он очень доволен покупкой. Ноги теперь не мёрзнут!..
Под любой размер обуви, и комфортная температура.
Я думаю, что этих стелек хватит на всю зиму.
Рекомендую всем воинам.- Достоинства:
- Приемлемая цена. Обрезать до нужного размера.
- Лёля В***Отзыв от покупателя. Продавец: Canister
Быстро оформили заказ. Стельки греют сначало слабоно быстро нагреваются на отлично. Зимой точно незамерзнеш.
- Достоинства:
- Греют отлично, тепло.Провода немешают.
- Недостатки:
- Пока нету
- НазарОтзыв от покупателя. Продавец: Canister
Швидко нагріваються, працюють від USB і надійно тримають тепло. Заряд павербанка не жеруть, павербанка на 20 000 МаН, хватило на 12 годин и ще залішівся заряд.
Можливість коригування розміру устілок під необхидній розмир.
Можліво сушить взуття, ставив на ніч, просушіло середно вологе взуття .
Рекомендую всім, хто перебуває в ЗСУ- Достоинства:
- Обігрівачі відмінно справляються з завданням, працюють від USB, заряд павербанка не жеруть, можно сушить взуття
