- Володимир Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Kehat
те що треба !
- Олександр Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Kehat
Міцні але коротші за стандартні пакети, тому сповзають з відра та розсипають сміття
- Юлія Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Kehat
Хороші пакети, міцні і місткі
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: Kehat
Все добре можна юзать)))
- Достоинства:
- Мікрони відповідають
- Недостатки:
- Не виявлено
- Віра Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Kehat
Повелася на пакети для сміття у співвідношенні кількість-ціна.Але насправді пакети ніякі не міцні,вони тонкі ,а враховуючи,що вони на 60л,то не впевнена,що вони витримають вагу сміття,не раджу
- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Тонкі
