Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Корм для шиншилл "Chinchilla" тм Буся - 500г

Код:  411020445
Оценка пользователей 4.71/5
на основе 7 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар продавца Hedgie
  • Даша Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Hedgie

    Перший раз купили корм все було добре.
    Вирішила замовити 3 пачки корму 2 нормальні а в третьому була павутина і на кришці була личинка!!!

    • Продавец  Hedgie

      Приносимо свої вибачення. На жаль, таке справді трапляється, адже корм виготовляється з зерна та рослинної сировини, які не протруюються і не проходять хімічну обробку від шкідників, оскільки така обробка може залишати шкідливі сліди діючих речовин на зерні та бути шкідливою для гризунів та птахів. Краще ми замінимо банку корму, ніж Ваш улюбленець захворіє, отруївшись залишками хімічної обробки.

      Тож ще раз просимо вибачення і готові надіслати Вам іншу банку корму на заміну. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення.

    • Продавец  Hedgie

      Заміна відправлена, ще раз приносимо свої вибачення. Гарного дня!

  • Катерина К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Hedgie

    Сподобалось

  • Лілія К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Hedgie

    Неймовірна суміш) дуже багато усього) шушику дуже подобається

    Достоинства:
    Різноманіття всього
    Недостатки:
    Нема
  • Олена С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Hedgie

    Мої шиншиллки дуже швидко з'їли!

  • Юлія Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Hedgie

    Залишилася дуже задоволена, чудовий прикорм для шиншил

    Достоинства:
    Якість, структура, різноманітність
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Кристина Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Моє щастя

    Корм прийшов швидко. Дуже гарної якості. Нашій шиншилці сподобався. Будемо замовляти ще. Дякуємо продавцю

  • Власта Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Моє щастя

    Дуже хороший корм. Якісна упаковка і дуже зручна. Дякую.

    Достоинства:
    Ціна на корм нижче ніж у зоомагазин.
    Недостатки:
    Немає.