- ЮрійОтзыв от покупателя. Продавец: KYKY
Дякую. Все добре працює.
- Достоинства:
- Ціна якість.
- Недостатки:
- Немає. Все працює.
- Валерій С***Отзыв от покупателя. Продавец: KYKY
чудово підходить до всіх старих ігор
- Достоинства:
- як оригінал до Sega
- Недостатки:
- нема
- Продавец KYKY
Валерію, Вітаю Вас!
Дякуємо за ваш відгук!
- Олександр Т***Отзыв от покупателя. Продавец: KYKY
За свою ціну гарний джойстик.
- Продавец KYKY
Олександре, добрий день! Дякуємо за ваш відгук! )
- Денис Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: KYKY
Крутий , нема тої кнопки зверху , але вона дуже рідко потрібна , а так все працює чотко
- Достоинства:
- Все працює чітко рівно
- Недостатки:
- Що нема тої кнопки моде, але то не столь важно :)
- Продавец KYKY
Денисе! Вітаємо Вас!
Дуже дякуємо за відгук ще і з фото товару ))
Буде щось потрібно - звертайтесь!
- Андрей Б***Отзыв от покупателя. Продавец: KYKY
Добрий день. Повільна віддача при грі на емуляторі сєга. Таке собі.
- Продавец KYKY
Андрію, добрий день!
1. Спробуйте поставити інший емулятор на ПК, бо за багато років продажу цього джойстика ніхто ще не скаржився на повільне реагування...
2. Якщо нічого не змінеться - можете відправити джойстик нам на діагностику, можливо це якісь "глюк" чіпа в середині джойстика і ми зробимо заміну
- Овдій А***Отзыв от покупателя. Продавец: KYKY
Непогано, але віддача трішки повільніше чомусь, та можна призвичаїтись напевно..
- АлексейОтзыв от покупателя. Продавец: KYKY
И вроде хороший товар, но в оригинале на джойстиках SEGA на торце была кнопка Mode - для некоторых игр она была реально нужна, а для игры через РС на эту кнопку можно было бы проставить функцию Turbo. Очень плохо, что нет такого внимания к деталям....
- Достоинства:
- Соответствует описанию
- Недостатки:
- Отсутствие кнопки MODE
- Продавец KYKY
Добрий день, Олексію!
Дякуємо за відгук! Так, тут немає кнопки МОДЕ і це можна побачити по фото перед замовленням...
Тому не дуже зрозуміла оцінка товара на 2 зірки( - Продавец KYKY
ПС. Також Ви можете повернути джойстик протягом 14 днів, ми повернемо за нього гроші
- Антон О***Отзыв от покупателя. Продавец: KYKY
Отличный джойстик
- РоманОтзыв от покупателя. Продавец: KYKY
Чудовий джойстик, все чітко працює, вже користуюсь 1.5 місяці.
- Владислав Г***Отзыв от покупателя. Продавец: KYKY
Гарна річ, батли на ємуляторі зайшли
Проблем не поточний час не виявлено - ВикторОтзыв от покупателя. Продавец: KYKY
Товар хорошої якості, перевірений на грі Мортал Комбат 3 всі клавіші відпрацьовують мітево. Рекомендую)
- Продавец KYKY
Вітаємо! Дякуємо за ваш відгук!
- Андрій
З яким емулятором використовуєте?
