- АртемОтзыв от покупателя. Продавец: Ant_Mall
Перестала адекватно працювати середня кнопка миші (та що під коліщатком) на моїй Logitech G102 Lightsync. Не знав, який саме мікрик там стоїть і який у разі чого можна туди перепаяти, оскільки стикаюся з таким вперше та і інформації в мережі не густо з приводу цього питання. Залишив питання, взагалі під іншим товаром у цього продавця — через короткий проміжок часу відповів і запропонував мені цей мікрик. Не довго думаючи замовив, товар прийшов дуже швидко, буквально на наступний день я вже був зі своєю завітною "кнопкою". Товар якісний, набагато м'якший і тихіший хід кнопки у порівнянні з заводською. Доречі, стала ідеально, припаялась також, хоча паяв взагалі без флюсу.
Єдине що, коли натискаєш кнопку, то відбувається, немов супермаленький люфт у верхній точці. Проте, я гадаю, то не в мікрику діло, а в відслоєнні резинки від коліщатка або ж такі відчуття, через "тиху і м'яку" конструкцію мікрика, бо старий прям відчутно клацав.
Загалом, дуже задоволений покупкою і щиро вдячний продавцеві за допомогу і за те, що заощадив мені кошти на покупку нової мишки.- Достоинства:
- Якісний мікрик, тихий і м'який, має набагато більший ресурс, ніж заводський
- Недостатки:
- Не виявив
- Продавец Ant_Mall
Дякуємо за розгорнутий відгук.
- Олексій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Ant_Mall
Перевірив поки візуально, все добре, досить тихий. Коли встановлю на мишку доповню відгук.
- Достоинства:
- Тихий
- Ярослав К***Отзыв от покупателя. Продавец: Ant_Mall
Чудові мікропрремикачі.
Припаялись добре, все працює.
Завдяки ним «воскресив» свою улюблену мишку Logitech M590.- Микола Д***
Чи вони тихі
- СергійОтзыв от покупателя. Продавец: Ant_Mall
підійшли до mx master 3s
сподіваюсь пропрацюють довше ніж рідні- Достоинства:
- тихі
