- Артем Л***Отзыв от покупателя. Продавец: EUROSMILE
Проско кусок г***а, купував другу на подарунок, через 3 місяці просто прогнулася спинка, друг важить менше 80кг. Що тут можна ще сказати, не купуйте ні в якому разі!!!
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Каркас зліплений із г***а!
- Продавец EUROSMILE
Добрий день!
Дякуємо за ваш зворотний зв’язок. Нам прикро, що ви зіткнулися з цією ситуацією, оскільки ми прагнемо, щоб кожен подарунок, придбаний у нас, приносив лише задоволення.
Модель Vecotti GT має сталевий каркас і розрахована на навантаження до 135 кг, тому ситуація з деформацією Т-подібного елемента є винятковою та, найімовірніше, пов'язана з прихованим дефектом металу в конкретній деталі.
Ми цінуємо свою репутацію та відповідально ставимося до гарантійних зобов'язань. Як ви знаєте, після вашого звернення нами було оперативно надано нову посилену деталь на заміну, що дозволило повністю відновити функціональність крісла та зробити його експлуатацію надійною.
Ми постійно працюємо з виробником над покращенням міцності комплектуючих, щоб уникнути подібних випадків. Сподіваємося, що після заміни крісло слугуватиме вашому другу довго та комфортно.
Також надаємо вам знижку 5% на наступне замовлення як компенсацію за ці незручності.
З повагою, відділ турботи про клієнтів.
- Денис Р***Отзыв от покупателя. Продавец: EUROSMILE
Купив Крісло неділю назад,дуже гарне крісло,зручне,в гарному стані,дуже легко зібрати, я дуже задоволений дякую
- Достоинства:
- Дуже зручно,подушки дуже м'які,дуже гарне крісло
- Недостатки:
- Немає
- Продавец EUROSMILE
Дуже дякуємо за теплі слова та високу оцінку! Для нас це найкраща нагорода. Завжди будемо раді бачити Вас знову і зробити все можливе, щоб Ви залишилися задоволеними.
- Тетяна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: EUROSMILE
Крісло супер, дитина щаслива. Повністю співпадає із описом, дуже зручне. Дякуємо.
- Достоинства:
- Все вище сказане
- Недостатки:
- Немає
- Продавец EUROSMILE
Раді, що дитина задоволена!) Дякуємо за відгук!
- Віктор М***Отзыв от покупателя. Продавец: EUROSMILE
Вирішив купити це крісло. Непогана якість за свою ціну, але був невеличкий мінус - коли розпаковував то помітив невеликі плями на спинці та подушках.
- Віктор М***
Те саме було
- Продавец EUROSMILE
Дякуємо за ваш відгук! Ми цінуємо Вашу думку і завжди готові працювати над удосконаленням. Будемо раді бачити Вас знову і сподіваємося на 5 зірок наступного разу ;)
