- Владислав Г***Отзыв от покупателя. Продавец: AquariumTechnology
Поработал пару месяцев
- Дар'я Р***Отзыв от покупателя. Продавец: AquariumTechnology
Швидко відправили,довго але нагрівае воду у акваріумі на 10 літрів,все працює
- Достоинства:
- Ціна, якість
- Недостатки:
- Не виявила
- ВалентинаОтзыв от покупателя. Продавец: AquariumTechnology
Не работает
- Достоинства:
- Никаких
- Недостатки:
- Не греет
- Денис І***Отзыв от покупателя. Продавец: AquariumTechnology
Майже не гріє
- Євгеній
На скільки літрів у вас акваріум?
В мене на 8 літрів чудово гріє. Приблизно за годину нагріває на 1°C (с 23°C до 24°C при кімнатній 19°C). Залишаю на ніч то зранку 25,5°C тримається.
- Олександр Н***Отзыв от покупателя. Продавец: AquariumTechnology
Здивує якщо обігріє хочаби 4 літри.
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: AquariumTechnology
З нюансів від павер банка буде працювати з перебоями ,так як павер вимикається,на акву 7 л від бп працює добре,дуже компактний
- Достоинства:
- ціна якість
- Недостатки:
- не знайшов
