- Оксана Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Коти в захваті. Дуже приємна ціна. Коти їдять із задоволенням
- Достоинства:
- Ароматний, поїдаемий, місочки пусті. Ціна вигідна. Доставка бистро. Подарунки були ще
- Недостатки:
- Не має
- МаріяОтзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Сподобався котам
- Виталий Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Кот ест с удовольствием
- Недостатки:
- Нет
- Продавец Monika&Marvin
Доброго дня.
Дякуємо за позитивний відгук. Дуже-дуже приємно відчувати ДОБРО!
Ми раді, що Вам усе сподобалося.
Слідкуйте за нашими НОВИНКАМИ, в наявності є багато вигідних товарів, набагато дешевші за аналогічні товари інших брендів.
- А Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Мені особисто сподобалось, що різноманітність, приємне пакування. Брала, щоб котики поласували.
Але їдять не всі.
Деякі коти їдять, навіть коли мішаю з кашею) Деякі не їдять зовсім.
Тому все індивідуально.
Треба купувати, а котики скажуть)- Достоинства:
- Різноманітність. Гарне пакування. Гарне обслуговування.
- Недостатки:
- Немає. Але все індивідуально.
- Тетяна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Це жах! З кожним новим пакетом, який я відкриваю , що купила на пробу, все гірше і гірше. Навіть бродячі коти відмовились їсти .
- Достоинства:
- Ніяких
- Недостатки:
- Коти не їдять. Запах кислого, забродившого продукту
- Наталя К***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Швидко Смачно.Дякую.
- Достоинства:
- Швидко якісно.
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Monika&Marvin
Доброго дня Наталя!
Приємно бачити позитивний відгук!
Дуже дякуємо, що в такі тяжкі та складні часи, Ви підтримуєте нас і залишаєтесь в гарному настрою!
Дай Боже Вам здоров'я!
- Марина М***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Непогано, але не всім котикам до вподоби. Пригостила котиків подруги, то тарілку після не треба було мити...
- Достоинства:
- Ціна. Різноманітність смаків.
- Недостатки:
- Поки не побачила.
- Продавец Monika&Marvin
Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
Дай Боже Вам здоров'я!!!
