Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Влажный корм для кошек HappyPets куропатка/мидии 85 г

Код:  415706664
Оценка пользователей 4.64/5
на основе 14 отзывов
  • 5 звезд
    12 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Завійська Ю***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Корм хороший

    Достоинства:
    Кіт його добре їсть, натуральний склад
    Недостатки:
    Не бачу
  • Юрій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Гарна якість за таку ціну

    Достоинства:
    Коту сподобалося
    Недостатки:
    Незнайшли
  • Оксана Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Смачний коти і кошенята їдять з великим задоволенням. Миски пусті завжди. Не залишають недоїдки і шматочки, як в інших торгових марок.

    Достоинства:
    Смачні, ароматні, краща ціна
    Недостатки:
    Не має
  • Тетяна Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Моя кішечка їсть із задоволенням. Я переживала, що якщо немає кусочків не буде їсти. Але марно. Їй дуже подобається.
    Пізніше буду замовляти ще

  • Марія
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Супер

  • Вика К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Котам норм

    • Продавец  Monika&Marvin

      Дякуємо за відгук. Раді що ви з нами.)

  • Олена Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Продавец хороший, спорные моменты решает быстро

  • Світлана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Котикам цей корм сподобався, просили добавки. Добавка також сподобалася. Гарний корм, приємні ціни.

  • Вабищевич А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Брала корм для підгодовування дворових котиків. Спочатку трохи збила з пантелику консистенція. Я би назвала це скоріше супчиками. Але маю сказати наступне, так, навідміну від усіляких віскасів і феліксів тут немає ароматизаторів, тому коти до цього корму підходять обережніше. Однак склад дуже непоганий. Усі мої дворики від корму у захваті. Для бюджетного годування саме те, що потрібно. Само собою як основний раціон це не підійде, як і більшість бюджетних паучів, але у ціновий категорії до 15 грн за пауч, по складу, це, мабуть, найкращий варіант.

    Достоинства:
    Ціна, непоганий склад
    Недостатки:
    Рідкувата консистенція
  • Марина Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
    • Продавец  Monika&Marvin

      Доброго дня Марина!
      Приємно бачити позитивний відгук!
      Дуже дякуємо, що в такі тяжкі та складні часи, Ви підтримуєте нас і залишаєтесь в гарному настрою!
      Дай Боже Вам здоров'я!

  • Юлия Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
  • Юлия Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Кіт не в захваті

    • Продавец  Monika&Marvin

      Доброго дня. Ми розуміємо що не всім тваринам підходить той чи інший корм. Але ми проплнуемо вам звязатися з нами і ми відшкодуемо ваші збитки

    • А Б***

      Мені до вологого корму надали у подарунок сухий корм. Не для мене, звичайно, для котів. Спочатку ми деякий корм вологий трохи притрусювали сухим. Зараз хатня кішка звикала і ми зробили ще замовлення.
      Дворові коти їдять навіть без домішок - корм з кашою.

  • А Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Гарний дизайн. Котам подобається наповнення. Доступна ціна. Чудове обслуговування.

    Достоинства:
    Тільки переваги.
    Недостатки:
    Немає.
    Аби трошки густішим був.
    • Продавец  Monika&Marvin

      Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
      Дай Боже Вам здоров'я!!!

  • Марина М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Кіт звикає, не одразу кинувся істи, але звикає... І дякую за дотримання часу доставки, також дуже приємно було побачити в замовленні подаруночки, як для себе, так і для котика)))

    Достоинства:
    Для пенсіонерки з пенсією в 2093 грн дуже спокуслива ціна для свого кота.
    Недостатки:
    Поки не побачила.
    • А Б***

      Вітаю ММ за те, що ви находите можливість годувати котиків зі своїх доходів.
      Хай щастить.