- Марина С***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Котикам сподобалося. Дякую.
- Достоинства:
- Ціна, котики задоволені
- Недостатки:
- Немає
- Юрій О***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Гарна якість за таку ціну
- Елена К***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Коты сошли с ума!!!такого они точно ещё не ели! Очень понравилось.передавали большое спасибо!
- Достоинства:
- Вкусно
- Недостатки:
- Мало
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Наші обидва коти їдять добре, хоча зазвичай дуже перебірливі
- МаргаритаОтзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Кицьки їдять з задоволенням
- А Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Рекомендую магазин і товар.
Але все індивідуально.
Наші коти хтось їсть навіть з кашою, а хтось **перебирає харчами**.
Є сухий корм для котів - всі їдять))- Достоинства:
- Різноманітність. Гарне пакування. Напевно корисне для котів.
- Недостатки:
- Немає.
- Продавец Monika&Marvin
Доброго дня! Дуже дякуємо Вам за співпрацю та позитивний відгук! Дай Боже Вам здоров'я!
