Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Влажный корм для кошек HappyPets птица ассорти 85 г

Код:  415706937
Оценка пользователей 4.67/5
на основе 13 отзывов
  • 5 звезд
    11 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
  • Оксана Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Смачний корм, Коти в захвоті їдять з великим задоволенням. Не залишають недоїдки.

    Достоинства:
    Аромат і смак. Навіть превередливі коти їдять
    Недостатки:
    Не має
  • Оксана Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Смачний корм, Коти і кошенята їдять з великим задоволенням.

    Достоинства:
    Корм у вигляді паштету, коти не залишають шматки недоїдок, як з іншими кормами. Смачний аромат, класна ціна
    Недостатки:
    Не має
  • Тетяна Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Моя кішка ці корма їсть дуже добре! Дякую!
    Не пішла тільки дичина в цій серії. Всі інші - відмінно!

    Достоинства:
    Ціна
  • Юлія Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Супер корм

  • Лина Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Заказываю уже не первый раз, быстрая доставка, как всегда подарочек для меня( в виде конфеток) очень приятно. Кот мой ест с удовольствием, его и меня всё устраивает. Спасибо всем и за хороший товар и за быструю доставку.

    Достоинства:
    Хорошее качество , цена
    Недостатки:
    Нет
  • Світлана
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Підгодовую котів, що живуть у дворі, вони їли з задоволенням. Корм хороший, ціна адекватна. Дякую виробникові.

  • Людмила М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Мій кіт не їв,хоча їсть всі вологі корми

  • Юрій Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Дуже гарний продавець.Все О.К.Дякую.

    Достоинства:
    Дуже якісний корм.
    Недостатки:
    немає
  • Лина Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Гарний корм, киця задоволена. Дякую за подаруночки

    • Продавец  Monika&Marvin

      Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
      Дай Боже Вам здоров'я!!!

  • Тетяна М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Моїм котам сподобалось, їдять. Приємно що додали пробник сухого корму, мої котики оцінили.

    Достоинства:
    Цена, гарна якість
    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  Monika&Marvin

      Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
      Дай Боже Вам здоров'я!!!

  • Людмила В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Мої коти не їдять взагалі

    • Людмила В***

      Не їдять лише мої коти. Інші їдять. Корм натуральний, тому варто підібрати улюбленцю за його смаком. Продавець чудовий та готовий виправити будь яку проблему.

  • Ніна Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Дякую Вам за корм, за смаколики для моїх кицюнь і цукерочки для мене.Дуже приємно за Вашу увагу до покупців!Отримала на "Розетці" без проблем.Оцінити товар ще не можу, бо кицюні на дачі.Думаю, їм сподобається, це дворові кішки, якими я опікуюся.Щиро дякую!

    • Продавец  Monika&Marvin

      Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
      Дай Боже Вам здоров'я!!!

  • Світлана П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin

    Дуже гарний продавець, товар прийшов дуже швидко, все згідно замовленого, плюс (це дуже приємно!) бонус-пробник сухого елітного корму, який також мої котики із задоволенням похрумкотіли, і мені цукерочки, як котомамі. Єдине- не було доставки в точки видачі "Розетка", але продавець тільки почав співпрацювати з "Розеткою", тож все згодом владнається. Щиро дякую, буду ще замовляти)))

    Достоинства:
    Котики поїли , з апетитом, аж повилизували мисочки).
    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  Monika&Marvin

      Доброго дня Світлана! Дуже дякуємо Вам! Дай Боже Вам здоров'я