- Оксана Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Смачний корм, Коти в захвоті їдять з великим задоволенням. Не залишають недоїдки.
- Достоинства:
- Аромат і смак. Навіть превередливі коти їдять
- Недостатки:
- Не має
- Оксана Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Смачний корм, Коти і кошенята їдять з великим задоволенням.
- Достоинства:
- Корм у вигляді паштету, коти не залишають шматки недоїдок, як з іншими кормами. Смачний аромат, класна ціна
- Недостатки:
- Не має
- Тетяна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Моя кішка ці корма їсть дуже добре! Дякую!
Не пішла тільки дичина в цій серії. Всі інші - відмінно!- Достоинства:
- Ціна
- Юлія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Супер корм
- Лина Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Заказываю уже не первый раз, быстрая доставка, как всегда подарочек для меня( в виде конфеток) очень приятно. Кот мой ест с удовольствием, его и меня всё устраивает. Спасибо всем и за хороший товар и за быструю доставку.
- Достоинства:
- Хорошее качество , цена
- Недостатки:
- Нет
- СвітланаОтзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Підгодовую котів, що живуть у дворі, вони їли з задоволенням. Корм хороший, ціна адекватна. Дякую виробникові.
- Людмила М***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Мій кіт не їв,хоча їсть всі вологі корми
- Юрій Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Дуже гарний продавець.Все О.К.Дякую.
- Достоинства:
- Дуже якісний корм.
- Недостатки:
- немає
- Лина Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Гарний корм, киця задоволена. Дякую за подаруночки
- Продавец Monika&Marvin
Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
Дай Боже Вам здоров'я!!!
- Тетяна М***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Моїм котам сподобалось, їдять. Приємно що додали пробник сухого корму, мої котики оцінили.
- Достоинства:
- Цена, гарна якість
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Monika&Marvin
Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
Дай Боже Вам здоров'я!!!
- Людмила В***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Мої коти не їдять взагалі
- Людмила В***
Не їдять лише мої коти. Інші їдять. Корм натуральний, тому варто підібрати улюбленцю за його смаком. Продавець чудовий та готовий виправити будь яку проблему.
- Ніна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Дякую Вам за корм, за смаколики для моїх кицюнь і цукерочки для мене.Дуже приємно за Вашу увагу до покупців!Отримала на "Розетці" без проблем.Оцінити товар ще не можу, бо кицюні на дачі.Думаю, їм сподобається, це дворові кішки, якими я опікуюся.Щиро дякую!
- Продавец Monika&Marvin
Вітаю! Для Вас і завдяки Вам, ми удосконалюємося. Будемо раді нашій співпраці і надалі!!!
Дай Боже Вам здоров'я!!!
- Світлана П***Отзыв от покупателя. Продавец: Monika&Marvin
Дуже гарний продавець, товар прийшов дуже швидко, все згідно замовленого, плюс (це дуже приємно!) бонус-пробник сухого елітного корму, який також мої котики із задоволенням похрумкотіли, і мені цукерочки, як котомамі. Єдине- не було доставки в точки видачі "Розетка", але продавець тільки почав співпрацювати з "Розеткою", тож все згодом владнається. Щиро дякую, буду ще замовляти)))
- Достоинства:
- Котики поїли , з апетитом, аж повилизували мисочки).
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Monika&Marvin
Доброго дня Світлана! Дуже дякуємо Вам! Дай Боже Вам здоров'я
