Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Акустическая система Real-EL 2.0 S-305 Black (EL121200012)

Код:  417348381
Оценка пользователей 4.17/5
на основе 8 отзывов
  • 5 звезд
    3 оценок
  • 4 звезд
    2 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Владислав Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

    Звук великолепен даже от встроенной звуковой карты за эти деньги, в босовых песнях на половину и чуть более громкости уже стол вибрирует, а выкрутив бас на 70-80% жахает от души. По поводу фонового шума, не надейтесь на комплектный RCA кабель к пк так и соединяющий колонки, докупил угрин кабеля, шум не пропал, но если вы не намерены его осознанно вдумываясь что он есть слушать, вы слышать его вообще не будете, он настолько мизерный что лично у меня раздражения не вызывает, технически от него избавится в полный ноль тут невыполнимо. И да колонки реально большие что положительно сказывается на звуке.

    Достоинства:
    Цена, качество, неубиваемость данных колонок(так как это та же модель sven sps 702)
    Недостатки:
    Фоновый шум но о нём ниже
  • Александр Ф***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

    Дякую за швидку доставку!
    Колонки просто супер! Прості в керуванні. Після відключення світла не потрібно постійно гратися з налаштуваннями, як в електронних моделях. Звук досить глибокий. Я дуже люблю басисту музику, але в цих колонках навіть трохи зменшую баси, щоб сусідам не гупали. А на вигляд — проста, стримана класика! Порівняно з моїми старими Sven CF-1 це просто небо і земля!

    Достоинства:
    Дуже приємний насичений звук
    Недостатки:
    Немає
  • Виталий Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

    Звук громкий и басистый

    Достоинства:
    Мощная акустика
    Недостатки:
    Трещит когда ничего не играет
  • Артем Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

    Валять нормально, якісно

    Достоинства:
    Не дорого
    Недостатки:
    Ще б запасу по громкості без втрати якості звуку!
  • Ваня С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

    При подключении через какое-то время колонки начинают рипеть без причины

    Достоинства:
    -
    Недостатки:
    Рипят сами по себе
  • Анатолій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Black

    Колонки досить масивні, видають хороший звук.
    Мають легкий фоновий шум, якщо включені, але нічого не відтворюють.
    Не вважаю це недоліком, тому що, коли мені потрібно щось слухати, я включаю колонки і слухаю, якщо не потібно нічого слухати - виключаю.

    Достоинства:
    Хороший звук, якісні матеріали і збірка
    Недостатки:
    не виявив
    • Євгеній П***

      Клава Hator, респект

    • Роман С***

      Так це ж аналоговий сигнал, для нього фоновий шум - це норма) якби колонки піключались через USB, а не 3,5 мм - був би цифровий сигнал, без тих фонових шумів) аналогічна ситуація і з мікрофонами...

  • Олег
    Продавец: Rozetka. Цвет: Black

    Колонки начебто не найдешевші, але якість та виконання як в найдешевших.
    1. Істотній фоновий шум 50 Гц що заважає. Другі колонки що в мене стоять то в них повна тиша, якщо на вході нічого немає, а тут ручка гучності на мінімумі а вони фонять. Слухаєш шось тихе, то слухаєш і 50 Гц. То лягаєш спати а вони гудять. Вимикаю комп, ще й колонки тепер потрібно вимикати.
    2. Трансформатор живлення встановлений в колонках потужністью 25 Вт, то про які 20 Вт на канал може йти мова?
    3. Радіатору охолодження не встановлено, його роль грає задня металева кришка 12х11 см, тобто площа охолодження лише 130 см.кв. Це смішно.
    Колонками розчарований повністью. Треба буде переробляти. Навіщо я витрачав кошти, щоб потім їх допилювати?

    Достоинства:
    Норм зовнішній вигляд
    Недостатки:
    Істотній фоновий шум, потужність не відповідає заявленій, зависока ціна для такої якості
  • Igor F***
    Продавец: Rozetka. Цвет: Black

    Купував в другому магазині, відгук тут залишу))
    Повернув відразу. Розчарування на всі 100.
    По перше фонове гудіння. Для компа брати вообще не то. Я не розумію для чого ці колонки існують що коли тихо слухаєш музику ще слухаєш і шум трансформатора щам так працює...
    Оскільки я їх вмикам в на 2-6% гічності, то від звуку я очікув більше, і від басу також. На низькі гучності бас не мякий і не розкачується.

    Зовсім не розумію для чого такі колонки існуютью.
    Замовив тут розетчці нові вже, меньші, побачимо як вони будуть))

    Достоинства:
    Вигляд норм
    Недостатки:
    Фоновий шум
    • Анастасія

      Ви вперше купили колонки такого формату? В них завжди стоїть підсилювач, який у дешевому сегменті інколи чути голосніше