Отзывы покупателей о Смарт ТВ приставка Enybox X98K H618 4/32 GB Android 13 TV BOX

4 отзыва Код:  418360833
  • Юлия Резниченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: SmagMag

В продовження історії. Знайшли в Києві офіційний сервіс. 2 години майстер грався, результату нуль. Резюме спеціаліста сервісу: проблема із заводськими налаштуваннями, треба прошивати, але прошивки на ці приставки відсутні, лише у виробника. Коротше робили з мене дуру, що я не вмію нічим користуватись для того щоб зняти з себе відповідальність за неякісне обладнання. Дуже прикро за витрачені кошти, які ніхто не поверне, нерви та час. Взагалі я не розумію, як на Розетку потрапляють такі шахраї.

Достоинства:
    Не має жодного
    Недостатки:
    Бракований товар, коти за який ніколи не повернуть
  • Юлия Резниченко
    Отзыв от покупателя. Продавец: SmagMag

Це просто л***о і повний лохотрон. Придбали 2шт. Пропрацювали вони десь тиждень може півтора. В магазині нічого про ремонт не можуть сказати почали шукати цих виробників самі. Знайшли.
    Знаходяться десь у Хмельницькому. При зверненні до ціх *"@# нам сказали що відповідають вони за це рівно 14 днів а далі ремонтуйте самі і взагалі воно не може зламатися це ми її зламали, світло не тієї напруги і т.п.

Достоинства:
    Ніяких
    Недостатки:
    Повне л***о
  • Томаш Лелекач
    Отзыв от покупателя. Продавец: SmagMag

По факту вбудованої пам'яті лише 25Гб.
    Пристрій глючить, час від часу після перезавантаження потрібно скидати до заводських налаштувань. Неякісний пристрій не рекомендую.

• Продавец SmagMag

Дякуємо за відгук. На любому подібному пристрої буде відображатись доступна пам'ять за виключення виділеної пам'яті під саму операційну систему (операційна система також займає достатнє місце), наприклад у приставках Xiomi з стандартною для них памяттю 8 гб -буде доступних тілки 4-5 ГБ!! На роботу пристроя можуть впливати перепади напруги, відключення світла. Також рекомендуємо перевірити оновлення операційної системи -додаток FOTA

• Калимбетов Евгений

Працює чудово

• Продавец SmagMag

Дякуємо за відгук, гарного дня!)