Отзывы покупателей о Смарт ТВ приставка Enybox X98K H618 4/32 GB Android 13 TV BOX

4 отзыва Код:  418360833
Оставьте свой отзыв об этом товаре
 • Юлия Резниченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: SmagMag

  В продовження історії. Знайшли в Києві офіційний сервіс. 2 години майстер грався, результату нуль. Резюме спеціаліста сервісу: проблема із заводськими налаштуваннями, треба прошивати, але прошивки на ці приставки відсутні, лише у виробника. Коротше робили з мене дуру, що я не вмію нічим користуватись для того щоб зняти з себе відповідальність за неякісне обладнання. Дуже прикро за витрачені кошти, які ніхто не поверне, нерви та час. Взагалі я не розумію, як на Розетку потрапляють такі шахраї.

  Достоинства:
  Не має жодного
  Недостатки:
  Бракований товар, коти за який ніколи не повернуть
 • Юлия Резниченко
  Отзыв от покупателя. Продавец: SmagMag

  Це просто л***о і повний лохотрон. Придбали 2шт. Пропрацювали вони десь тиждень може півтора. В магазині нічого про ремонт не можуть сказати почали шукати цих виробників самі. Знайшли.
  Знаходяться десь у Хмельницькому. При зверненні до ціх *"@# нам сказали що відповідають вони за це рівно 14 днів а далі ремонтуйте самі і взагалі воно не може зламатися це ми її зламали, світло не тієї напруги і т.п.

  Достоинства:
  Ніяких
  Недостатки:
  Повне л***о
 • Томаш Лелекач
  Отзыв от покупателя. Продавец: SmagMag

  По факту вбудованої пам'яті лише 25Гб.
  Пристрій глючить, час від часу після перезавантаження потрібно скидати до заводських налаштувань. Неякісний пристрій не рекомендую.

  • Продавец SmagMag

   Дякуємо за відгук. На любому подібному пристрої буде відображатись доступна пам'ять за виключення виділеної пам'яті під саму операційну систему (операційна система також займає достатнє місце), наприклад у приставках Xiomi з стандартною для них памяттю 8 гб -буде доступних тілки 4-5 ГБ!! На роботу пристроя можуть впливати перепади напруги, відключення світла. Також рекомендуємо перевірити оновлення операційної системи -додаток FOTA

 • Калимбетов Евгений
  Отзыв от покупателя. Продавец: SmagMag

  Працює чудово

  • Продавец SmagMag

   Дякуємо за відгук, гарного дня!)