- Ярослав С***Отзыв от покупателя. Продавец: Kermo
Все працює добре.
- Недостатки:
- Не має
- Продавец Kermo
Доброго дня, Ярослав.
Дякуємо за ваш відгук. Раді, що ви задоволені роботою товару. Будемо раді вашим наступним замовленням.
- Андрій К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Сам балон начебто гарної якості, а ось вентиль почав травити після першої заправки. Закрити його вручну неможливо, лише за допомогою плоскогубців. Буду використовувати весь газ з балону та замінювати вентиль.
- Достоинства:
- Гарний на вигляд
- Недостатки:
- Вентиль неробочий
- Василюк С***Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE
Дякую, задоволений
- Достоинства:
- Ціна, якість
- Недостатки:
- Потертості
- Артур х***Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE
После первой заправки травит газ, качество вентиля - никакое. Что бы открыть и закрыть вентиль - нужно приложить очень сильное усилие. После таких манипуляций даже не хочеться пользоваться им. Походу очередное Китайское барахло. буду решать с продавцом или возврат денег или замену балона на другой за их счет.
- Недостатки:
- После первой заправки травит газ, качество вентиля - никакое.
- Сергей С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Товар не якісний. Після заправки пропускає газ.
- Владимир Щ***
Попробуйте похуже закрыть вентиль. У нас было тоже самое. Нужно максимально сильно затягивать руками вентиль.
- Євгенія Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Kermo
Доставили вчасно, але трохи розчарована станом балону.
- Достоинства:
- Не перевіряла
- Недостатки:
- Прийшов не дофарбований і ці місця з іржею, тому довелося ці місця зафарбувати звичайним лаком, щоб надалі не псувався.
- Руслан К***Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE
- Сергей Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
После первого использования,начал травить на резьбовом соединении
- Недостатки:
- Может это мне не повезло?!
- Представник постачальника
Доброго дня.Поверніть будь ласка на сервіс розетки.
- Арсен П***Отзыв от покупателя. Продавец: Kermo
Чудовий балон. Швидко надіслали
- Продавец Kermo
Дуже дякуємо за відгук!
- Ирина С***Отзыв от покупателя. Продавец: RED-HOUSE
Супер
- Олександр Л***Отзыв от покупателя. Продавец: AutoSV
Дякую. Все добре.
- Артур х***Продавец: Rozetka
После первой заправки травит газ, качество вентиля - никакое. Что бы открыть и закрыть вентиль - нужно приложить очень сильное усилие. После таких манипуляций даже не хочеться пользоваться им. Походу очередное Китайское барахло. буду решать с продавцом или возврат денег или замену балона на другой за их счет.
- Достоинства:
- немае.
- Недостатки:
- После первой заправки травит газ, Качество вентиля - никакое.
- РоманПродавец: Rozetka
Замовив балон, добре що була змога оглянути його. Бо він був в царапанах і ржі.
- Достоинства:
- Не замітив
- Недостатки:
- Царапини і ржавий.
Експерт RozetkaДоброго дня! Приносимо свої вибачення за спричинені незручності. Дякуємо за надану інформацію. Ми вживатимемо заходів для поліпшення якості роботи нашого магазину і недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
- ТарасПродавец: Rozetka
Балон жахливої якості. Приїхав іржавим, зварочні шви бажають кращого. Повернув назад.
- Достоинства:
- Не побачив.
