- Татьяна Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
- Представник постачальника
Добрий день. Дякуємо за ваш вибір та високу оцінку!
- Антон К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Гарний пластилін. Яскраві кольори. М'який. До рук не прилипає, та не залишає слідів. Сподобався. Буду замовляти більшу кількість кольорів
- Достоинства:
- М'який та не залишає слідів
- Недостатки:
- Немає
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- Вікторія Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий пластилін
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Коли обирала пластилін для школи, то шукала НЕ восковий. Склад майже ніде не вказаний. Тому у фото додам склад цього пластиліну. Та наше практичне застосування)) пробували змішувати кольори, як вказано на пічці - захопливий процес)
І я, і син дуже задоволені - він кольорами, а я - якістю.
Дуже зручно забирати у відділеннях розетка - це прямо моя любов.- Достоинства:
- Не має запаху та не фарбує руки
- Недостатки:
- Не помітили
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
- Ірина Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пластилін чудовий,мягкий, не фарбує руки,дитина ліпила з задоволенням.
- Достоинства:
- Мягкий
- Наталя Н***Продавец: Rozetka
рідко залишаю відгуки, а тут не полінуюсь, бо спочатку купили якийсь інший. а потім вчителька порекомендувала цей. чудовий пластилін. Ми купили для занять дитині. Рекомендую всім батькам. ми брали упаковку 24 кольори, а створювали різн кульки, змішуючи, щоб були різні відтінки, то вчителька прокоментувала, що таких рівномірних кольорів ще не було. я вирішила написати тут, щоб подякувати і порекомендувати.
- Достоинства:
- яскравий, досить м'який, чисті руки, не липне, зручна упаковка.
- Недостатки:
- немає
- Представник постачальника
Дуже вдячні за вибір та відгук! Приємного користування продукцією ZiBi
