Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Набор для ухода за бородой и усами (четыре предмета): щетка с ворсом, деревянный гребешок, складная расческа (гребешок), ножницы

Код:  424726167
Оценка пользователей 5/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Микита П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Cases_for_storing

    Набір дійсно дуже якісний, вартий цих грошей. Дерев'яний гребінець приємно пахне, але не дуже добре оброблені зубці, смикають бороду, але то не критично, легко виправляється пилочкою для нігтів. Ножиці невеличкі, але гострі. Складний гребінець теж якісно зроблений, металева ручка міцна з відкривачкою (чудово виконує свої функції)), сам гребінець теж добрий. Сама щітка з ворсом якісно зроблена, ворс не сиплеться, розчісує чудово. Приємною несподіванностю стала наявність ще однієї щітки поменьше, бо в описі товару вказана тільки одні щітка, а тут аж дві - приємний сюрприз, дякую

  • Роман Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Cases_for_storing

    Чудовий набір

  • Інна К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Cases_for_storing

    Набір дуже якісний!!! На щітці натуральна щетина, прекрасно вичесує бороду. Гребінці чудові, складний із якісного пластику та металу, розмір ідеальний і в руці дуже зручний. Ножиці - гострі, одним рухом прибирають зайву волосину. Плоский гребінець має 2 різні ширини між зубчиками, що дає змогу вичесати різне по структурі волосся (густіше, рідше). Все складено у мішечок. Набір однозначно вартує своїх коштів! Дякую продавцеві, швидка відправка, рекомендую!

    Достоинства:
    Чудова якість, доступна ціна, гарне обслуговування
    Недостатки:
    Немає
  • Рома Ж***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Cases_for_storing

    Якість відповідає ціні. Ножиці та щітка хорошої якості. Зодоволений

    Достоинства:
    Все чудово
    Недостатки:
    Відсутні
    • Продавец  Cases_for_storing

      Дякуємо Вам за вибір) приємного користування та чекаємо на Вас знову)