- АНДРІЙ К***Отзыв от покупателя. Продавец: Limbo. Цвет: Черный
- Продавец Limbo
Щиро вдячні за вашу оцінку та довіру :)
- Костянтин А***Отзыв от покупателя. Продавец: Limbo. Цвет: Черный
Мікрофон пристойний за свої гроші.
Звук потішив.- Продавец Limbo
Дякуємо, що знайшли час залишити відгук! Бажаємо гарного дня!
- Сергій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Limbo. Цвет: Черный
Топ за свої гроші
- Достоинства:
- Легко керується, зручно використовувати
- Недостатки:
- Нема кейсу
- Оля Ж***Отзыв от покупателя. Продавец: Limbo. Цвет: Черный
Купила этот микрофон и к iphone 15 подошёл, хотя переживала, прочитав предыдущий отзыв)
Звук качественный и чистый) До этого были более бюджетные микрофоны, так вот - разница колоссальная! Этот микрофон топ!- Достоинства:
- качественный и чистый звук. симпатичный
- Недостатки:
- жалко, что в комплекте нет кейса или чехла для хранения :(
- Продавец Limbo
Вітаю, Ольга ! Дякуємо за високу оцінку нашого магазину. Ми раді що ви задоволені нами та нашими послугами, також звернемо увагу ва ваші побажання. Будемо раді співпрацювати з вами і надалі. З повагою інтернет магазин Limbo :)
- Александр М***Отзыв от покупателя. Продавец: Limbo. Цвет: Черный
Брав його для IPhone. Додали переходник, з Iphone так і не сконектився. Працює лише Андроід ((((
- Достоинства:
- Андройд так
- Недостатки:
- Iphone ні
- Продавец Limbo
Доброго дня , Олександр! Нам дуже прикро, що ви зіштовхнулися з такою ситуацією. Дякуємо за зворотній зв'язок ми візьмемо до уваги усі ваші зауваження та побажання.
- Юля У***Отзыв от покупателя. Продавец: DigitalDream
не рекомендую, гроші на вітер, продавці нічого не уточнюють, потім ще й претензії мають, що я мала питати, на айфон не підключився
- Достоинства:
- не має
- Недостатки:
- не підключається до айфону
- Анастасія М***Отзыв от покупателя. Продавец: Magasiner. Цвет: Черный
Дякую за швидку доставку, звук гідний за свою ціну)
- Продавец Magasiner
Раді, що Ви залишились задоволені нашим товаром! Нам важливо, щоб наші клієнти були щасливі з покупками.
- Николай Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Magasiner. Цвет: Черный
Якщо кому для тік току, чудовий мікрофон!
- Ольга К***Отзыв от покупателя. Продавец: Magasiner. Цвет: Черный
Мікрофон суто для голосу, якщо на фоні потрібно якийсь супровід, то він записується неякісно.
- Достоинства:
- Хороший запис голосу, легкий в користуванні.
- Недостатки:
- Немає.
- Продавец Magasiner
Ваш позитивний досвід є для нас важливим! Дякуємо за вибір наших товарів і за Вашу підтримку.
- Кіра З***Отзыв от покупателя. Продавец: incredible.light.space
Користуюсь вже десь приблизно 2 місяці, досі ніяких мінусів не знайшла. Дуже хороший мікрофон за свою ціну, достатньо тримає зарядку і має гідне шумопоглинання. Купляла лише для телефону, але якщо є перехідник, то можна спокійно підключати і до ПК. Я задоволена
- ІннаОтзыв от покупателя. Продавец: Magasiner. Цвет: Черный
Чудовий мікрофон! До андроїд підключився одразу без усяких налаштувань. Звук хороший шумопоглинання добре. Це найкращий мікрофон,який в мене був. Дякую магазину!
- Достоинства:
- Швидке підключення, гарний звук
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Magasiner
Ваш позитивний досвід є для нас важливим! Дякуємо за вибір наших товарів і за Вашу підтримку.
- Наталія К***Отзыв от покупателя. Продавец: ImComp. Цвет: Черный
Дякую продавцю за таку оперативну доставку, вчора замовила, сьогодні вже отримала) Мікрофон якісний, хороший звук за свою ціну)
- Достоинства:
- Хороший звук та якість мікрофону
- Недостатки:
- Не побачила. Поки тестую
- Аревик Д***Отзыв от покупателя. Продавец: ImComp. Цвет: Черный
Продавец очень быстро отправил, я получила микрофон сегодня. Когда вернулась домой провела первый тест. На мой слух, отличное качество. Я только учусь записи с внешними мирофонами, поэтому буду учится и дальше.
Взяла сразу и чехол для него, и это оказалась удобная штука - внутри кармашки под микрофон и передатчик.- Достоинства:
- Эктралегкий и по весу, и в использовании
- Недостатки:
- Не увидела
- Вероніка К***Отзыв от покупателя. Продавец: Magasiner. Цвет: Черный
Дуже хвилювалась за якість мікрофону, бо відгуків не було. На Новій Пошті взагалі не виходило підключити та перевірити, але забрала додому, бо думала, що потрібно полазити у налаштуваннях. Вдома вже не знала, що робити, телефон ніяк не бачив той мікрофон, ні при запису відео, ні на диктофоні, думала, що вже все
Але знайшла вихід! У кого теж не буде підключатися, у налаштуваннях звуку перемикніть пристрій за замовчуванням на периферійний, а у додаткових налаштуваннях — ввімкніть підключення OTG. Мене це врятувало і мікрофон працює. Звук хороший, шум поглинає, на відстані також все ловить, але все ж найкраще працює, коли тримаєш в руці при запису.
Щодо доставки та сервісу також все супер, відправили у день замовлення, на наступний вже прийшло Дякую!- Продавец Magasiner
Ваш позитивний досвід є для нас важливим! Дякуємо за вибір наших товарів і за Вашу підтримку.
- Аревик Д***
Спасибо за подсказку! Во многом, благодаря ей я решила купить именно эту модель (потому что если что, то подсмотрела бы, как подключить). Мне, правда, не пришлось, телефон сразу распознал внешнее устройство и стал использовать его. Думаю, это зависит от модели телефона.
- Роман К***Отзыв от покупателя. Продавец: ChinnaLavka. Цвет: Черный
Найс мик
- Марина О***Продавец: ChinnaLavka. Цвет: Черный
Продавець дуже оперативно зв'язався і відправив. На цьому плюси закінчилися. Прийшов мікрофон, в пакеті нової пошти! Геть м'ята коробка, зі всіх боків. На що мені продавець відповів, що треба при замовленні казати, що це на подарунок , а якщо для себе, то і так сгодиться. Мікрофон за 1700. На подарунок якщо, ви повинні одразу все розповісти, то вам покладуть як годиться. А для себе якщо берете, вам відправлять як не жалко. Відмова від замовлення, звичайно, і чую - шукайте в іншому місці, більше вам не відправлю. Образився) щиро не рекомендую!
- Достоинства:
- Швидко відправили
- Недостатки:
- М'яту коробку.
- Продавец ChinnaLavka
Ми не ображаємось в таких випадках, а рахуємо гроші. Відправляти повторно товар клієнту, для якого обгортка важливіша за зміст, вважаємо економічно необгрунтовано, бо Вам знов щось несподобається, а платити кожен раз за доставку бажання немає. Ми постійно так пакуємо товар і у 99% проблем немає. Для нас головне, щоб сам товар був неушкодженим і немає різниці скільки він коштує. Хоча, розуміємо, що товар може замовлятися на подарунок. В такому випадку, бажано уточнювати цей момент при підтвердженні замовлення, бо додаткове упакування коштує додатково і не кожен клієнт готовий за це платити.
