- Анна Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Lidia
Одразу після першого використання зʼявилася іржа
- Достоинства:
- Дизайн, розмір
- Недостатки:
- Іржа
- Катерина Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Lidia
Чудовий, стильний чайник. Для 3-ох людей самий раз.
- Жанна А***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Lidia
Чайник дуже сподобався чоловік задоволений якісний красивий
- Достоинства:
- На індукційній плиті закипає за одну хвилину
- Недостатки:
- Не знайшла
- Володимир П***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Lidia
Хороша річ
- Достоинства:
- Надійний
- Недостатки:
- Трохи дорого
- ДараОтзыв от покупателя. Продавец: Home Lidia
класний!
важкенький, 1л дійсно є.
має сіточку для завакрки - зручно.
ручка залізна, нагрівається якщо на плиті кипʼячу чайник, але в рукавичці ок.
довго зберігає тепло, але все таки не термос.
дуже задоволена!- Продавец Home Lidia
Користуйтесь із задоволеням)
- Бай А***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Lidia
Красивий, важкий чайник, має сито для чаю яке знімається. Поки задоволений.
- Продавец Home Lidia
Користуйтесь із задоволенням)
- Людмила С***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Lidia
Продавець дуже порядний, я зробила 100% передплати. Доставка надійшла за 2 дні. Користуюсь вже тиждень цим чайничком як звичайним, кип'ячу воду на газовій плиті, на невеликому вогні. Дуже задоволена. Всім рекомендую.
- Достоинства:
- На 2 особи самий класний варіант. Чайничок такий красивий, що хочеться пити чай цілий день.
- Продавец Home Lidia
Користуйтесь із задоволенням)
- Олег Х***Отзыв от покупателя. Продавец: Home Lidia
Дякую!
