- Татьяна Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Children's. Размер: L. Цвет: Молочный
Мій чоловік був у захваті від подарунка на день народження
- Достоинства:
- Якість
- Недостатки:
- Відсутні
- Продавец Children's
Дякуємо за зворотній зв'язок, Тетяно!
Хай вишиванка і надалі дарує гарні емоції Вашому чоловікові. Приємного користування!
- Татьяна Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Children's. Размер: L. Цвет: Молочный
Якість супер, товар як на фото.
- Достоинства:
- Якість
- Недостатки:
- Відсутні
- Продавец Children's
Дякуємо за зворотній зв'язок, Тетяно!
Радіємо, що Ви задоволені якістю придбаної футболки. Хай гарно носиться та дарує своєму новому власнику позитивні емоції!
- Олена К***Отзыв от покупателя. Продавец: Children's. Размер: M. Цвет: Молочный
Дуже гарна, дякуємо
- Продавец Children's
І Вам дякуємо, Олено, - за покупку та зворотній зв'язок.
Приємно дізнатися, що Ви задоволені.
Хай футболка гарно носиться та дарує позитивні емоції!
- ОльгаОтзыв от покупателя. Продавец: Children's. Размер: XL. Цвет: Молочный
Дуже гарна і якісна вишиванка! Дякую за швидку доставку)
Рекомендую)- Достоинства:
- Якість, ціна
- Недостатки:
- ———
- Продавец Children's
Дякуємо за покупку та за відгук, Ольго!
Дуже раді, що Вам сподобалася вишиванка. Хай гарно носиться!
- Олександра О***Отзыв от покупателя. Продавец: Children's. Размер: S. Цвет: Молочный
Все супер
- Продавец Children's
Щиро дякуємо за зворотній зв'язок, Олександро!
Радіємо, що Вам сподобалася футболка! Хай гарно носиться!
- ЕвгенияОтзыв от покупателя. Продавец: Children's. Размер: M. Цвет: Молочный
Фото в дополнение к моему предыдущему комментарию
- Достоинства:
- Все подошло
- Недостатки:
- Не обнаружено
- ЕвгенияОтзыв от покупателя. Продавец: Children's. Размер: M. Цвет: Молочный
Вышиванка очень понравилась, плотная, приятная на ощупь. Красивый цвет, после стирки состояние отличное, стирала вручную.
Полномерная, на подростка ростом 175 см и вес 64-65 кг размер М ещё с хорошим запасом- Достоинства:
- Все понравилось
- Недостатки:
- Не обнаружено
- Продавец Children's
Дякуємо за зворотній зв'язок, Євгеніє!
Приємно чути, що Ви задоволені якістю товару.
Хай вишиванка гарно носиться і тішить свого власника.
Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів і надалі!
