- Тетяна Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Dragon. Цвет: White
Реплика эпл ушей, топ за свои деньги, уже 3 пара в семье
- Достоинства:
- Цена-качество, не жалко потерять, качество звука очень хорошее
- Недостатки:
- Нет
- Владислав Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Dragon. Цвет: White
Отличные, бас мешает, но если есть еквалайзер, то все будет хорошо если вы не стремитесь к идеалу
- Григорий К***Отзыв от покупателя. Продавец: Dragon. Цвет: White
Доброго дня! В кінці минулого тижня замовив і отримав навушники, перше враження було відмінним, хороша якість виконання і звук, проте з вчорашнього дня перестав працювати лівий навушник(((
- Достоинства:
- Хороша якість
- Дмитро Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Dragon. Цвет: White
Доброї,ночі отримав навушники 9 січня після 4 днів навушник правий став тихіше працювати лівий робе гучніше можете допомогти,що з цим робити чи навушники брак?
- Недостатки:
- тихо працює правий навушник
- Нікіта Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Djd. Цвет: White
- Достоинства:
- Гарний звук, приємні
- Недостатки:
- Немає
- Віталій З***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy. Цвет: White
Наушники топ
- НаталяОтзыв от покупателя. Продавец: M Energy. Цвет: White
Суперові наушники
- Олена Л***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy. Цвет: White
Прийшли навушники, круті, попросила швитку доставку, виконали навідміно, відправили 20 числа 22 вже отримала, взяла такі самі як у мене були, але ці крутіші
- Продавец M Energy
Дякуємо за відгук! Були б також вдячні за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення :)
- Світлана З***
Добрий день, підкажіть вони не хриплять? Чи немає зайвого шуму?
- Олексій Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Gadget OFF. Цвет: White
Якість добра. Коштують своїх грошей.
- Продавец Gadget OFF
Олексій, вдячні за ваш відгук. Бажаємо приємного подальшого користування :)
- Віктор С***Отзыв от покупателя. Продавец: Gadget OFF. Цвет: White
Залишаю відгук на даний товар після 4 місяців активного використання. Отож по порядку : навушники поставляються в стильній фірмовій упаковці , що за зовнішнім виглядом і виконанням нагадує упаковки від Apple. Кейс і навушники виконані майже один в один з оригіналом ( відрізняється тільки розмір чорних ліній на внутрішньому боці навушника , в оригіналі вони трішки більші) . В комплекті йдуть змінні амбушюри, виконання як в оригіналі, мають всередині захисну сіточку , вони різних розмірів, тому кожен знайде свій розмір , який підійде саме йому. Кейс глянцевий , пластик якісний , але дуже швидко вкривається подряпинами , тому обов'язково потрібен чохол . Навушники в кейсі тримаються на відмінно, при відкритій кришці не випадають якщо перевернути кейс. Також кейс має якісний шарнір кришки, самовільно вона не закривається. Щодо звуку : навушники гучні , є бас , декому може здатися що його тут забагато ( тут переважає саб бас ) . Можна спокійно слухати рок музику , навушники ідеально передають всі інструменти. Вокал також передають гарно, все розбірливо , і не має цикання, свистіння літер с, ц, і подібних. Шумопоглинання працює , неприємні звуки поглинає на відмінно, при цьому людей поруч буде чутно але дещо приглушено . Режим прозорості теж працює на відмінно як для навушників за цю ціну. Щодо автономності , то тримають вони як і заявлено 4,5 години . Заряджаються дуже швидко. Але є в них один мінус , це мікрофони . В шумному місці вас буде дуже погано чути співрозмовник , а особливо якщо на вулиці вітер . Тут не відсікається вітер, і мікрофони його дуже гарно вловлюють, мабуть виробник зекономив на шумопоглинанні мікрофонів при визові. В тихій обстановці мікрофони працюють непогано , але не ідеально , звук ніби з бочки . Тому як гарнітура вони погані . На ці навушники підходять оригінальні чохли . Також мінусом є те , що на андроїд телефонах немає програми для налаштування і управління даними навушниками так як це реалізовано на Iphone.
- Продавец Gadget OFF
Віктор, щиро вдячні за ваш детальний відгук і досвід використання!
- Мирослава М***
Дякую за такий детальний відгук!
- Богдан Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy. Цвет: White
Хороші навушники за свою ціну, тільки шкода що немає анімації, я просто дивився огляд цих навушників і в них була анімація, але це не суттєво, а так в цілому все добре
- Достоинства:
- Хороший звук, добра шумоізоляція і баси дуже добрі
- Недостатки:
- Шипіння коли не грає музика
- Максим Б***
Можливо анімація є якщо приєднатись до IPhone
- Віталій І***Отзыв от покупателя. Продавец: X-mart. Цвет: White
Отличный звук! Не ожидал такого от ушей за 500 грн. До этого были Филлипс раза в 2 дороже, но у этих звучание на порядок выше. Басы - огонь, а если поколдовать эквалайзером, то и высокие вполне сносны
- Достоинства:
- Звук, басы
- Недостатки:
- Высоких по дефолту маловато, но это исправимо
- Андрій В***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy. Цвет: White
Гарні навушники, але коли вони під'єднуються до телефона, починають шипіти.
- Достоинства:
- Гарна шумоізоляція, чудовий бас за свої гроші
- Недостатки:
- Шипіння
- Продавец M Energy
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
- Олексій
Можливо це режим прозорості івумкнувся по довгому тапу по навушнику також режим шумозаглушення вмикаєтьця це як в оригінальних епл подс про.
- Вербовой О***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy. Цвет: White
Если шумоизоляцию выключена, то не хрипят и играют очень хорошо, при ходьбе не хрипят с шумоизоляцией, только в автобусе
- Достоинства:
- Звук хороший, четкий
- Недостатки:
- Включаешь шумоизоляцию, хрипят при тряски
- Продавец M Energy
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
- Олександр Г***Отзыв от покупателя. Продавец: 5FOX. Цвет: White
Користуюсь вже місяць) Нічого поганого не виявив,стабільні заряду хватає десь на часік)
- Достоинства:
- Якісний звук,якість, комплектація
- Недостатки:
- Не виявив
- Продавец 5FOX
Дякуємо Вам за відгук!
- Вікторія Г***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy. Цвет: White
Круті навушники на такі суму)
Гарне відтворення звуку)
співрозмовник добре чує коли розмовляєш в навушниках)
не чути сторонній шум, через добрий вакуум)
одним словом я задоволена)
дякую продавцю)- Достоинства:
- Гучні, мікрофон)
- Недостатки:
- немає
- Продавец M Energy
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
