Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Бутылочка для кормления Canpol babies Bonjour Paris с широким отверстием 120 мл Розовая (35/231_pin)

Код:  439311212
Оценка пользователей 4.5/5
на основе 7 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Ірина З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нажаль, малій важко смоктати з неї. 3 тижні дитині. Дуже туго їсти, довго і дуже втомлюється малеча… Тому будемо міняти мабуть. Нею тепер тільки водою підпаювати.

    Достоинства:
    Візуально гарна, але на цьому на жаль все
    Недостатки:
    Туго їсть суміш, довго, швидко втомлюється, для рідких продуктів нормальна
  • Диана К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Дуже зручна пляшка, підійшла під розйом молоковідсмотувача цієї фірми, тому дуже зручно

    Достоинства:
    Єдина пляшка, яку дитина взяла до рота
    Недостатки:
    Немає
    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Доброго дня!
      Щиро дякуємо за Ваш вибір ТМ Canpol babies та відгук!
      Нам важлива Ваша оцінка.

  • Сергій
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Перша наша пляшечка з народження. Дитина п'є повільно, меньше повітря потрапляє але воно є.

    Докупив ще одну нещодавно.

    Якби дали знижку - купив би ще дві)

  • Тетяна П***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Нормально

  • Татьяна Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Супер бутылочка, качественная, быстро отправили, соответствует описанию, рекомендую

    Достоинства:
    Красивый дизайн, удобная
    Недостатки:
    Нет
  • Александра М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Бутылочка просто бомба ,купили пол соки самое оно, качество на высоте

    Достоинства:
    Поток средний ,интересный дизайн,изготовителям спасибо что делают конкретно девочка-мальчик!
    Недостатки:
    Нет ни одного
  • Катерина
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka

    Візуально виглядає добре) На практиці ще не випробували. Купили по рекомендації знайомих, які вже рік такою користуються.