- Ярослав К***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
Чудовий виріб
- Александр С***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
Не продуманий виріб, не знаю як цей комод збирають жінки,штампи які виготовляють цей виріб не настроєні,скрізь заусенці ,дуже важко збирається треба все підганяти.Пласмас рами чорний виділяє неприємний запах. Я незадоволений придбанням.
- Недостатки:
- Смморід недоробки конструкції,по інструкції зібрати неможливо мішають обмеження шоб не випадав ящик.
- Анна Я***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
Я думала гірше за китайської продукції не може бути,але цей український виробник перевершив.я розумію що це 860 грн але це продуцкія треш.пластик весь покручений,нічого не вставляється зовнішні панелі.Його навіть на дачі не можна використати, а за квартиру взагалі не розумію позитівні відгуки.не хочеться його знову нести на пошту і відправляти назад.
- Достоинства:
- Ніяких
- Недостатки:
- Всі
- Богдана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
хороші річ за свої гроші. маєте розуміти, що комоди такого розмір інших різновидів щонайменше на третину дорожчі, часто вдвічі+
тому далі описую без претензій щодо мінусів, просто факти.
з плюсів: дійсно місткий, зручний, шухляди зібраного комоду відкриваються плавно. збирається загалом легко. я таких ротангів замовляла кілька в різних місцях різних кольорів. бувала, що в деяких перед шухляди прикріпляється разу з 10-го до власне шухляди, вочевидь не ідеально за розмірами відлито пластик. абсолютно в усіх, в цього теж, пластик загалом відлито "брудно". тобто деталні не ідеально сформовані та відполіровані. але ці ґанджі завжди з внутрішніх боків, тому, думаю, це допускається свідомо - щоб здешевити процес. зовнішньо все чудово.
також зібраний комод скріпляється намертво. дуже міцний. мені треба було один розібрати, я відразу не зрозуміла як, два стовпчики відламала, але в самому місці кріплення все так і залишилося зчепленим XD
потім додумалася, як розібрати. якщо для вас це теж не очевидно, як і для мене, а треба, то ось спосіб: треба просто просунути щось тонке й міцне (я використала викрутку) в місце щеплення з внутрішнього боку, відтиснути середній елемент. тоді все легко відколупується, розбирається за лічені хвилини.- Достоинства:
- дешевший за аналоги, місткий, зручний, збирається легко й намертво
- Недостатки:
- неочевидно розбирається,неідеально відлиті деталі
- Катерина М***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
Відмінно
- Анастасія Р***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
Збирала сама, зайняло не більше півгодини часу. Пластик нормальний, колір і зовнішній вигляд повністю відповідають фото та опису. Мені подобається, чудово підходить під мої потреби (брала на кухню для всіляких побутових дрібниць, кухня маленька).
Якщо маєте маленьку площу, то цей комод - гарне рішення проблем із зберіганням речей.
Має дещо запах пластику, але це нормально. Це ж пластиковий комод за свої гроші - топ! Я в захваті і щиро рекомендую!
Відправили і доставили швидко. Продавець чемний і професійний. Дуже вдячна!- Достоинства:
- Компактний, зручний, швидка збірка, швидка відправка, повністю відповідає опису
- Недостатки:
- У комоду немає недоліків, як на мене в мої потреби. Недолік тільки один - зображення в інструкції хотілось би більш чіткіші, для ще швидшої збірки
- Ольга Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
Якість дешевий Китай!
- Недостатки:
- Жахливо складається, шкхляди різного розміру
- Кахніашвілі Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
Все сподобалось, але хотілось би зробити кольорову і більш якісну інструкцію. Так було б легше збирати цей комод, але в усьому іншому питань немає
- Тетяна Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Органайзик
Дуже класний комод
Якісний пластик
Вигляд акуратний
Зручний та місткий
Єдине- треба бути уважним при збірці, правильною стороною розташувати основу для ящиків, бо потім дуже важко від’єднувати конструкцію!!!
