Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Генератор бензиновий KINGWAY K3000

Код:  443002760
Оценка пользователей 4.29/5
на основе 8 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    2 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Гармідер С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Leobochka+

    Бак на 10 літрів тільки продавець ніяк не змінює характеристики

  • Гармідер С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Leobochka+

    Прийшов вчасно, на вигляд і дотик якісна збірка. Напрацювання 14 мото годин. Почали плавати оберти, і стріляє в фільтер. Мастило замінено, бензин А95. Почистив свічку, стає норм працювати, але не довго. Можливо заміна свічки цьому допоможе. А далі воно покаже

    Достоинства:
    Якісна збірка
    Недостатки:
    Плавають оберти
    • Ігор У***

      Заміна свічки допомогла?

    • Гармідер С***

      Не знаю, не було часу дійти до нього. Сьогодні поставив іншу, на днях дам Вам відповідь. На його свічці, синя, але слаба іскра. Хоча синя це норм повинна бути. Але а іншій червона, але набагато краще видно, і частота роботи її краща. Якщо це не допоможе, то напевно там клапана. Тому що на холодну він працює норм, і коли свічку почистив то теж, але не довго. Сама свічка після роботи чорна і грязна. Якось так

    • Гармідер С***

      Заміна свічки не допомогла, працює нормально до однієї години, далі починає "чхати" щось йому не подобається. Як є якісь думки чи варіанти цього позбутися то підкажіть. Чи то клапана чи що йому робити

  • Андрій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Leobochka+

    Работает тихо , пока идет обкатка))

    Недостатки:
    Бак на 10 литров а не 15
  • Олександр В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Leobochka+

    Прийшов швидко без затримок.
    Заводиться добре в холод.
    Поки що все норм, холодильник ,вод станцію ,котел все ок працює.

    Достоинства:
    Працює добре і не шумно
    Недостатки:
    Не виявив поки що
  • Ігор У***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Leobochka+

    Доставка вчасно, продавець на зв'язку. Непоганий варіант, виглядає якісно, заводиться добре,навіть в мороз, літра на півтори години, працює доволі тихо, мото/годин мало, тому сказати більше нічого

    Достоинства:
    Якісно виглядає, не гучний
    Недостатки:
    Поки не бачу
  • Руслан К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Leobochka+

    Отримав вчасно. Працює перші дві години без зауважень. Наданий час рекомендую всім!)

  • Сергій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Leobochka+

    Має право на існування. Куплявся на "передок". Поки витримує всі знущання!!

    Достоинства:
    Досі працює.
  • Сергій О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Leobochka+

    Переваги та недоліки з"являться у процесі використання. Побачимо.Відправлений вчасно. Прихав на місце цілий.

    • Анатолій П***

      Доброго дня. Скажіть як генератор? Чи варто брати?