Картка Rozetka

Отзывы покупателей о 3D стик Joy-Con (с датчиками Холла) Nintendo Switch OLED 1 шт

Код:  448330940
Оценка пользователей 4.6/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Ярослав М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS

    Прийшли в якісному пакуванні прямо з заводу. Якісні. Також дякую за приємний подаруночок

    • Продавец  ELCONSOLS

      Дякуємо Ярослав за ваш відгук!
      Раді, що вам все підійшло)
      Бажаємо всього найкращого!

  • Андрій Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS

    Хороший джойстик, працює, нічого не люфтить, не клацає, чуттєвість нормальна

    • Продавец  ELCONSOLS

      Дякуємо Андрій за ваш відгук!
      Раді, що вам все підійшло)
      Бажаємо всього найкращого!

  • Андрій
    Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS

    Якісні стики, без лишніх шумів, в порівнянні з заводськими (у мене модель олед) краще відчуваються, заводські «легкі», а ці мають приємний супротив.
    П.С. Дякую за приємні подаруночки ;)

    Достоинства:
    Якісні, жорсткіші
    Недостатки:
    Немає
    • Продавец  ELCONSOLS

      Дякуємо Андрій за ваш відгук!!)
      Раді бути корисними)
      Бажаємо всього найкращого!

    • Анастасія

      Перепрошую, підкажіть, що це у Вас за оболонка системи стоїть? Щось прошите чи це десь в магазині можна купити?

  • Артем І***
    Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS

    Працює нормально, крім того фактущо при русі вниз стік не дуже приємно клацає. Доволі сумно враховуючи той факт що брав для вирішення схожої проблеми минулого стіку.

    Достоинства:
    Працює
    Не має відкритих елементів як в оригінальному стіку, що запобігає потраплянню пилу та іншого небажаного в механізм
    Недостатки:
    Неприємне клацання
  • Валентин Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS

    Добре працює.

    • Продавец  ELCONSOLS

      Дякуємо за ваш відгук.
      Раді бути корисними, звертайтесь)
      Бажаємо всього найкращого)