- Ярослав М***Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS
Прийшли в якісному пакуванні прямо з заводу. Якісні. Також дякую за приємний подаруночок
- Продавец ELCONSOLS
Дякуємо Ярослав за ваш відгук!
Раді, що вам все підійшло)
Бажаємо всього найкращого!
- Андрій Л***Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS
Хороший джойстик, працює, нічого не люфтить, не клацає, чуттєвість нормальна
- Продавец ELCONSOLS
Дякуємо Андрій за ваш відгук!
Раді, що вам все підійшло)
Бажаємо всього найкращого!
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS
Якісні стики, без лишніх шумів, в порівнянні з заводськими (у мене модель олед) краще відчуваються, заводські «легкі», а ці мають приємний супротив.
П.С. Дякую за приємні подаруночки ;)- Достоинства:
- Якісні, жорсткіші
- Недостатки:
- Немає
- Продавец ELCONSOLS
Дякуємо Андрій за ваш відгук!!)
Раді бути корисними)
Бажаємо всього найкращого! - Анастасія
Перепрошую, підкажіть, що це у Вас за оболонка системи стоїть? Щось прошите чи це десь в магазині можна купити?
- Артем І***Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS
Працює нормально, крім того фактущо при русі вниз стік не дуже приємно клацає. Доволі сумно враховуючи той факт що брав для вирішення схожої проблеми минулого стіку.
- Достоинства:
- Працює
Не має відкритих елементів як в оригінальному стіку, що запобігає потраплянню пилу та іншого небажаного в механізм - Недостатки:
- Неприємне клацання
- Валентин Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: ELCONSOLS
Добре працює.
- Продавец ELCONSOLS
Дякуємо за ваш відгук.
Раді бути корисними, звертайтесь)
Бажаємо всього найкращого)
