- Дмитро Г***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Непогане точильце на 3 . Поставив 1 бал за те що не треба вручну точилом махати. Як вже тут писали є люфт на толстому камені що робить при точинні трохи хвильки із дальньої сторони але це не критично. Не вистачає фінішної заточки тож доводиться дошліфовувати 3-й крок ручною точилкою. Якщо не чавити, а робити за інструкцією, то камені не тормозять, все гуд (тут давити не треба, акуратно двома пальчиками тримаєш ніж й ведеш, все гуд). Були приторможування обертів тільки у 2 випадках: дуже запущений ніж, при первинному формуванні різної кромки; й дуже запущений ніж з галімої сталі, яка аж мажиться. В цілому покупкою задоволений. Помідори ріжуться дуже легко, а це вже показник! На присосках тримається гарно навіть на клійонці.
- Достоинства:
- Непогано точить! Електрична. Ціна виробу.
- Недостатки:
- Люфт великого каменю. Не вистачає 3-го ступеню шліфування. Не дуже компактна, нема змотки під шнур. Легко можна порізати пальці ножем після заточки.
- Дмитро Б***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Супер
- Олександр Б***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Добрий день.
На лівій стороні точилки підсмикує/деренчить ніж. Наче щось не відбалансовано.
Справа шліфує нормально.
Купив в Розетці на минулому тижні.
Що робити з точилкою? - Макс Р***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Нормальная точилка из всех бюджетных наверное лучшая , как-то точит не особо остро ,но нормально ,по размерам даже не маленькая,но нет отсека для сбора мусора ,приходится выдувать ,а так всё норм точилка хорошая
- Продавец КЕТ
Вдячні за ваш відгук!
- Олександр М***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Давно шукав подібного типу точилку, мав брати не цю) але передивившись огляди, зрозумів що ця точилка має більш впевнено триматись на столі.
- Достоинства:
- Простота використання, стійкість, обмежувач обертання валу.
- Продавец КЕТ
Дякуємо за змістовний відгук!
- Павло Б***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Нормально точить.
- Достоинства:
- Точить.
- Недостатки:
- Немає.
- Продавец КЕТ
Дякуємо за правдивий відгук!
- ВолодимирОтзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Прийшов час залишити відгук. Наскільки вистачить точил, це не відомо, але... ТОЧИТЬ ГАРНО. Не треба давити, машинка розумна, при надлишковому тиску зупиняє точила... прохожу по два рази з кожного боку, вистачає на два тижні (5 ножів, і кожен використовується для своїх цілей). Після двох тижнів використання ножі перестають різати руки. Гарна річ.
- Достоинства:
- Точить, а не сточує.
- Недостатки:
- Не виявив.
- Продавец КЕТ
Дякуємо вам!
- Суткевич Д***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Очень доволен спасибо
- Продавец КЕТ
Вдячні за ваш досвід!
- Виталий В***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Свою роботу виконує на 100%
Все легко та безпечно- Достоинства:
- Хороший за свої кошти
- Недостатки:
- Не виявлено
- Сергей С***Отзыв от покупателя. Продавец: КЕТ. Цвет: Черно-серый
Очень плохо останавливается круг при небольшом надавливании
- Продавец КЕТ
Напевно ви неправильно використовуєте прилад, адже з сотні проданих точилок жодного подібного відгуку! І тиснути там не треба, це ж не механічна точилка, вона працює не від натискання!!
- Макс Р***
Там не нужно очень давить чтоб точило !
- Роман К***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черно-серый
Я не задоволений точилкою. Вона сильно вібрує та один із стержнів на якому зафіксовано камінь має шат. Коли ставиться ніж для заточки він починає стрибати та погано точиться.
- Недостатки:
- Мало потужна та кривий вал.
- ДмитрийОтзыв от покупателя. Продавец: Міра. Цвет: Черно-серебристый
Дякую магазину Мiра за швидкicть оформлення заявки, та якicть товару.
- Достоинства:
- Швидкість операторів, комунікація, сповіщення.
- Недостатки:
- Нема
- Продавец Міра
Щиро дякуємо, що приділили час тому, щоб залишити нам такий чудовий відгук та поділилися своїми думками з нами та користувачами. Приємного користування!
- Антон С***Отзыв от покупателя. Продавец: MultiStore
Точилка на 3йку!
- Достоинства:
- Не скользит по поверхности. Тихая.
- Недостатки:
- Грубо точит. Как-то не отколиброваны диски заточки. При заточки получается, зазубрины и неровности на ноже
- Gregory M***Отзыв от покупателя. Продавец: Теплові Мережі
такого кошмара я ещё не видел ! даже без нажатия этот товар тухнет при своих 60 ватах !!!
- Достоинства:
- нету
- Недостатки:
- напоминает пилочку для ногтей на батарейки
- Теплові М***
Если Вам не подходит товар, можете вернуть в течении 14 дней.
