- Галина П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Гарне відоо. Зручне!!
- Достоинства:
- Вмістке, сучасне.
Подобається - Недостатки:
- Верхня частина може злітати.
Представник брендуДуже дякуємо Вам за відгук!
- Зелена І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Компактне, універсальне, запаху пластику немає.
Представник постачальникаДякуємо Вам за відгук! Бажаємо приємного користування!
- Владимир П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Нет ручки, невозможно взять и поднести.
- Достоинства:
- Не слетает пакет
- Недостатки:
- Нет ручки
Представник постачальникаДобрий день! Дякуємо за Ваш відгук! Це відро призначене для сміття, тому, як і більшість відер для сміття, воно не має ручки. На фото товару також видно, що у конструкції відра ручки немає. Нам дуже шкода, що саме це стало причиною низької оцінки товару. Сподіваємося, наступні покупки будуть лише вдалими.
- Ірина О***
Тю, а ви не бачили що ручки нема коли купували??
- НаталіяОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Гарне та якісне. На вигляд здається що маленьке, але насправді воно містке.
Представник постачальникаДуже дякуємо за Ваш відгук!
- Карина Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Відро хорошої якості, гарне, компактне за рахунок того що високе і вузьке, добре тримає пакет, але ціна за висока
- Достоинства:
- Не злітає пакет, компактне, міцний пластик
- Недостатки:
- Ціна
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук! Бажаємо приємного користування!
- Юл І***Продавец: Rozetka. Цвет: Серый
Відро було би нормальне якби не рвало пакети коли в них уже повно сміття. Збоку якісь круглі блямби стирчать і всередину в зовні, нащо вони я так і не зрозуміла. Мабуть для псування людям нервів.
- Достоинства:
- хороша форма, місткість
- Недостатки:
- круглі елементи невідомого призначення рвуть пакети коли виймаєш повний пакет
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук! Нам прикро, що у Вас виникли труднощі в процесі експлуатації. Ми візьмемо Ваше зауваження до уваги.
- Ірина О***
а ви так і не здогадались для чого ці кріплення???)) для закріплення пакету простого або того, що з ручками чи затяжками.
