Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Биокамин настольный 46х15х15см +1л топлива, напольный, декоративный BIOHEAT черный, высокое вихревое пламя, тяжелое основание и термостекло

Код:  454823864
Оценка пользователей 4.5/5
на основе 14 отзывов
  • 5 звезд
    9 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Геннадій Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Черный

    Чорна фарба якою пофарбована основа каміна змивається біоетанолом який іде в комплекті для розпалу. Тому якщо попадає паливо на основу чорна краска змивається і втрачається зовнішній вигляд каміна.

    Недостатки:
    При попаданні палива [біоетанола] на основу каміна облазе фарба. Портиться зовнішній вигляд.
    • Продавец  E-Style

      Доброго дня. Нам прикро, що ви залишились незадоволені. Радимо перевіряти перед
      отриманням. Для швидкого вирішення питань звертайтесь за телефоном, який вказаний в контактах продавця вашого замовлення.

  • Олександр Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Черный

    Гарний камінчик, полум'я недостатнє для читання але саме те для вечірніх посиденьок. Як джерело тепла - працює, в радіусі метра гріє добре, але далі вже не відчувається

    Достоинства:
    Приїхав швидко, вигляд
    • Продавец  E-Style

      Дякуємо за відгук. Всі біокаміни тут
      ссылка

  • Олександр Р***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Отримавши і розпакувавши камін, звернув увагу на повну невідповідність кольору світлинам продавця на сайті (неприємно, але не критично). Потім, під час збирання і тестування каміна, виявилось, що гак, яким утримується "тарілка" для гасіння полум'я, потребує доопрацювання – загнув пасатижами.
    Розпаливши камін, був приємно вражений яскравістю, висотою і затишним теплом від полум'я, майже почав отримувати естетичне задоволення від покупки, але...
    Після зняття колби для повторного доливу палива помітив те, що фарба зовсім не стійка до біопалива, а саме: стає м'якою, липкою і прилипає до пальника та відлущується. А сама основа в місці опор під колбу почала кришитися – виявилось, що матеріал основи каміна крихкий і пошкоджується навіть від незначного натиску нігтем.
    Висновок: задумка шикарна, але якість виконання не відповідає ціні, тому радити для придбання не можу.

    Достоинства:
    Гарний дизайн, яскраве та високе полум'я і затишне тепло від даного каміна.
    Недостатки:
    Перерахував у відгуку вище.
    • Продавец  E-Style

      Доброго дня. Нам прикро, що так трапилось. Радимо товар перевіряти перед отриманням. Для швидкого вирішення питань звертайтесь за телефоном, який вказаний в контактах продавця вашого замовлення.

    • Олександр Р***

      Доповню свій відгук тим, що представник споживача зв'язався зі мною, домовились про повернення та заміну на іншу модель біокаміна, яка повністю відповідає моїм критеріям. Наразі придбанням задоволений і раджу продавця як відповідальну та чесну організацію.

  • Ольга Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Незрозуміло на якому паливі він працює, біоетанол буває різний, у т.ч. гелевий. Яке обрати щоб не було сажі та запаху? Задавала ці питання продавцю, відповіді немає.

    Достоинства:
    Гарний на вигляд, масивний та міцний
    Недостатки:
    Незрозуміло на якому паливі він працює, біоетанол буває ріний, у т.ч. гелевий. Яке обрати щоб не було сажі? Задавала ці питання продавцю, відповіді немає.
    • Олександр Р***

      Спирт, чистий спирт С2Н5ОН... Дасть можливість грітися зовні і зсередини))))

  • Коберник К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Гарний камін. Все прийшло добре спаковане. В комплекті є паливо, а також подарунок (що дуже приємно).
    Підкажіть, будь ласка, а яке біопаливо треба в нього заливати, щоб не було нагару на склі?

    Недостатки:
    немає
    • Продавец  E-Style

      Вітаємо! Дякуємо за відгук. Всі товари для дому тут: ссылка

  • Дарья С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Приобрели био-камин. Довольны очень. Наслаждаемся теплом и он красиво выглядит. Благодарим также за презент)

    Достоинства:
    Отличный вариант для согрева и эстетического удовольствия
    Недостатки:
    Нет
    • Продавец  E-Style

      Дякуємо за зворотній зв'язок! Для ефективного обігріву приміщення краще камін ставити на підлогу. Всі нащі товари для будинку за посиланням ссылка

  • Наталия Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Хочу выразить благодарность сотрудникам магазина, за быстрое решение моего вопроса. Мне очень быстро заменили деталь и я могу наслаждаться камином. Это отличный вариант на моменты перебоя со светом и теплом. Ради этих целей и покупала! Быстро нагревает комнату, даёт свет, создаёт уют и приятную атмосферу! Очень рекомендую!

    Достоинства:
    1. Яркое желтое пламя поднимается на всю высоту стекла после прогрева камина, 2. Горит без копоти и запаха 2 часа при полной заправке, 3. Стекло устойчиво стоит и защищает пламя от сквозняков, 4. Стойкое массивное основание, 5. Быстро нагревает комнату. 6. Можно поставить на стол или на пол по желанию. 7. Нагревается только верхняя половина стекла. Нижняя часть стекла и основание остаются комнатной температуры, 8. Надежная, презентабельная упаковка
    Недостатки:
    1. Стекло и основание требует бережного обращения, чтобы не повредить, 2. Нужно ждать 10-15 минут для дозаправки, чтобы остыл.
    • Продавец  E-Style

      Дякуємо за зворотній зв'язок! Для ефективного обігріву приміщення краще камін ставити на підлогу. Всі нащі товари для будинку за посиланням ссылка

  • Наталия Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Заказала камин. После распаковки дома он начал рассыпаться. Основание камина начало рассыпаться.

    Недостатки:
    Основание рассыпается.
    • Продавец  E-Style

      Добрый день. Приносим извинения за неудобства. С Вами свяжется менеджер для решения вопроса. Для оперативности лучше писать в форму Задать вопрос о товаре или менеджеру, который уточнял актуальность заказа.

  • Вячеслав Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Оправдал все мои ожидания. Рад, что выбрал именно этот биокамин.
    Выглядит эстетично и пламя действительно высокое.
    После заказа со мной быстро связались, помогли решить некоторые вопросы с доставкой .
    Есть возможность в этой же посылке получить 1л биотоплива.
    Упаковано всё очень надёжно.
    Плюс был небольшой подарок ко всему.
    Остались только положительные впечатления. Всем советую.

    Достоинства:
    Всё, как в описании.
    Недостатки:
    Нет
    • Продавец  E-Style

      Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари за посиланням: ссылка

  • Руслан М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Використовую! Подобається. Гарне полум'я. Запаху горіння не відчувається. 200мл спирту вистачає десь на годину горіння.

    Достоинства:
    Відповідає заявленим характеристикам
    Недостатки:
    Не помічені
    • Продавец  E-Style

      Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари за посиланням: ссылка

  • Олег Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Хороший камін. Достатній для обігріву кімнати площею до 18 м²

    • Продавец  E-Style

      Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари за посиланням: ссылка

  • Віктор
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Я задоволений покупкою! Є речі, на які можна дивитися вічно.

    Достоинства:
    Створює чудову атмосферу і гріє
    Недостатки:
    Треба бути уважним до скляної колби.
    • Продавец  E-Style

      Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари за посиланням: ссылка

  • Данил Т***
    Отзыв от покупателя. Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Дуже гарний камін. Купив для квартири. Дійсно немає диму та запаху. Дуже швидко нагріває кімнату. А головне шикарне високе яскраве полум'я. Коли камін нагрівається язики полум'я піднімаються на всю висоту скла. При цьому над скляною колбою немає дуже високої температури (стеля не страждає коли камін стоїть на столі) При цьому полум'я не падає від протягів повітря як у відкритому каміні. Також здивувався, що однієї заправки палива вистачило більше ніж на 2 години роботи каміна. Так як у знайомого камін з горизонтальним полум'ям вигоряє за 30-40 хв при тому ж обсязі палива. Скляна колба стоїть стійко в основі у спеціальних пазах, а сам камін досить важкий. Тому перевернути його буде складно. Плюс у паливному контейнері знаходиться спеціальне волокно, яке, мабуть, економно витрачає паливо і не дозволить паливу розлитися.
    Загалом дуже задоволений, рекомендую.

    Достоинства:
    Гарний, високе полум'я, економний у витраті палива у порівнянні з іншими маделями.
    • Продавец  E-Style

      Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари за посиланням: ссылка

  • Ruslan M***
    Продавец: E-Style. Цвет: Серый

    Сподобалась покупка. Горить гарно, особливо в притемненому приміщенні. Випромінює мягке тепло. Зверху підноситься прогріте повітря на висоту десь 70см.

    Достоинства:
    Велеченький, не нагрівається місце контакту з столом. Гарне полум'я. Скло захищає вогонь від руху повітря в кімнаті. Можна руки погріти. Мягке тепло випромінюється. Низ важкий - це додатковий захист від перевертання.
    Недостатки:
    Витрата пального - десь 100мл на 0,5 год горіння
    • Продавец  E-Style

      Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари за посиланням: ссылка