Це любов з першого заряду Нарешті знайшов зарядку, яка не просто працює — вона рятує! Більше не треба шукати кілька адаптерів для всіх гаджетів. Просто підключив — і все летить! Дуже стильна, приємна на дотик, і той маленький екранчик — як вишенька на торті Користуюсь щодня і щоразу думаю: «Чому я не купив її раніше?» Рекомендую всім, хто хоче забути про повільну зарядку назавжди
Шикарно!! Ну, у меня и небыло сомнений насчёт изделия этого производителя))) но для отзыва, специально проверил тестером и тригером.. Все порты поддерживают заявленые стандарты и мощности! Ноутбук заряжает уже час на 50-60w, корпус "сильно тёплый", но не гарячий- держать в руке вполне можно (лень идти за термометром).. Металический корпус! Кароче шикарный зарядник!!! Urgeen как всегда на высоте!!!
Цілком адекватний стилус для базового малювання або письма, де не так критично наявність контролю натискання. Єдине що, як виявилося, в iPad 11 2025 є магніт для утримування стилуса, але немає безпровідної зарядки :) Дізнався я про це вже в процесі експлуатації. То ж довелося спішно шукати кейс безпровідної зарядки від Baseus для цих стилусів, що виявилося доволі стресовим квестом, адже їх майже ніде немає в наявності. Тому раджу перевіряти наявність безпровідної зарядки пристроїв від ваших девайсів з якими плануєте використовувати перед купівлею цієї версії стилуса. В противному випадку варто купувати версію з type c, або ж одразу враховувати 600 гривень на придбання зарядного кейса.
Приблизно 1.5 роки тому купив цей пристрій для заряджання свого павербанку (65W), але зараз використовую його практично для всього, що заряджається від type-c, і, поки що, він мене жодного разу не підвів. Відчутно нагрівається навіть при 65-Ватному навантажені, але на якість роботи це не впливає. Коротше, хороший блок, можу рекомендувати.
Якісний зарядний пристрій. Швидко заряджає. Показує на екрані скільки ват віддає показує температуру самого зярядного. Один з найкращих який в мене був.
Первый ребенок сломал
Заказали второй))