- Світлана К***Отзыв от покупателя. Продавец: V&V&T
Супер! За багато років вперше чоловіку задала риторичне питання: «то ще є в країні золоті руки?!»
Дякую за якість та свято для очей.
В житті декілька разів здійснювали переїзд, тому маємо досвід з купівлею меблів. Дуже приємно мати нарешті дійсно якісні меблі. І більш за все тішить, що це рідне. Усім майстрам, водіям, бухгалтерії, технологам та іншим працівникам Вашої компанії БРАВО!- Достоинства:
- Все
- Недостатки:
- Жодного недоліка
- Продавец V&V&T
Такі повідомлення — це саме те, заради чого хочеться працювати далі
Особливо приємно отримувати такі теплі слова наприкінці робочого тижня. І це не просто відгук — це величезна мотивація для всієї нашої команди
Кожен працівник вкладає душу у свою роботу, тому щира вдячність від клієнтів для нас безцінна. І повірте, такі повідомлення читаються всією командою та викликають посмішки у кожного
Дякуємо, що обираєте нас
- МаксимОтзыв от покупателя. Продавец: V&V&T
Гарний та якісний стіл. Наживо набагато краще виглядає ніж на фото. Також приємно здивував доводчик висувного ящика, дрібниця, але приємна дрібниця)
- Роллана Б***Отзыв от покупателя. Продавец: V&V&T
Отримала. Зібрала. Якісний. Приємний. Зручний. Виглядає стильно.
- Достоинства:
- Якісний.
- Недостатки:
- Немає
- Продавец V&V&T
Щиро вдячні за зворотній зв'язок! Будемо раді бачити вас знову)
- Алина Л***Отзыв от покупателя. Продавец: V&V&T
Столик чудовий ,якісний.
- Продавец V&V&T
Дякуємо! Користуйтеся із задоволенням!
- Оксана С***Отзыв от покупателя. Продавец: V&V&T
Столик "бомбезний".Ідеально підійшов до нашого інтер`єру.
- Достоинства:
- Якісно виконаний
- Недостатки:
- Відсутні
- Продавец V&V&T
Дякуємо за звортній зв'язок! Будемо раді бачити вас знову)
