- Олександр Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Рибалка в Україні. Размер: XL
Все добре! Вартує своїх коштів. Один мінус, костюм прислали без сумки для зберігання(
- Достоинства:
- Швидко та зручно
- Недостатки:
- Немає
- Продавец Рибалка в Україні
Дякуємо за ваш відгук
Ця модель на жаль не комплектується сумкою для зберігання
- Дмитрий Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: M
Дуже м'який верхній шар.Легко рветься,а так взагалі нормально,теплий
- Достоинства:
- Дуже теплий с термо білизною
- Недостатки:
- Дуже м'який ,і капюшон не під горло
- ОлегОтзыв от покупателя. Продавец: TT-G. Размер: S
Усі розміри співпадають з заявленими виробником.
- Ксения Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Размер: L
Наконец-то приобрёл себе костюм на холодную погоду,выбирал долго,и нудно!Выбор пал на этот костюм,его ещё не испробовал,но думаю всё будет хорошо и тепло,покупал по акции.Внушает доверие,при приседании комбез не трещит по швам(на моём демисезонном такая проблема)Лень много писать,если очень коротко,то рекомендую в этом ценовом диапазоне!Мой рост 185,вес 84 размер L сел хорошо с небольшим запасом,можно накидать спокойно под низ одёжки!Доволен!Всем НХНЧ,и хорошего настроения!
- Питлик В***Продавец: Rozetka. Размер: L
На перший погляд все добре ... Купив даний костюм але чз рибалок 5 тканина починає кашлатитись від тих липучок ... І потрібно стригти машинкою для катишок ... На карманах липучки вже повідлітали ... В цілому тепло ... Но грошей він своїх не вартий ... Якись дешевий Китай ... На швах ще не розлізся.. планую купувати щось інше ... Матеріал неякісний
