- Галина С***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Смачні
- Юрий Ф***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Хорошего качества.
- Золотоверхий К***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Відкривши коробку був виявлений і одразу ліквідований жирний, вигодований черв'як. Нажаль фото цього агента зробити не встиг і як виявилося згодом він був один на всю пачку. Не дивлячись на це, фініки виявились дуже смачними на смак (черв'як це теж оцінив, пухкенький негідник).
- Достоинства:
- Фініки дуже смачні з приємною текстурою
- Недостатки:
- Черв'як, але всього один на всю пачку
- Диана П***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Свежие, вкусные. Спасибо
- Олена К***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Відмінні!
- Світлана В***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Фініки дійсно смачні,м'ясисті,просто класс. Проте,запаковані не герметично, можливо,тому і вага менше заявленої. Трохи неприємно. А так по якості питань не маю,по строкам доставки також.
- Достоинства:
- Смак і строк доставки
- Недостатки:
- Менша вага
- Алиса К***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Дата упаковки 01.08.2025 до 2027 г.срок годности. За 4 месяца по вашему отзыву усохло 100 грамм. А до окончания срока годности будете торговать только косточками.
- Недостатки:
- Обман покупателя. Нет заявленных 600 гр. Это не только вес но и деньги. Одно радует что взяла по акции
- Алиса К***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Заявлен вес 600 г. Я взвесила с коробкой вес 531 г. Обман покупателя.
- Достоинства:
- Свежие, вкусные
- Недостатки:
- Вес 531 с коробкой, вместо 600 г
- Продавец NOS
Дякуємо за ваш коментар. На упаковці виробник дійсно зазначає 600 г нетто на момент фасування. Фініки — це натуральний продукт, який під час транспортування та зберігання може втрачати частину вологи, що впливає на фактичну вагу. Особливо це актуально при тривалому перевезенні та зміні кліматичних умов. Це природний процес і не є ознакою обману чи зменшення якості продукту.
- Олена С***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Запаковані в простий кульок і в коробку а не вакуумний пакет чи дойпак, термін норм, вигляд не дуже
Знайшли хробака на дні як підняла кульок з коробки, добре що їсти ще не почали
Тепер не впевнена чи немає в середині хробаків пробувати не буду, замовляти теж- Достоинства:
- Ціна, кількість
- Недостатки:
- Хробак, вигляд ніби підцвилі
- Галина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Дуже свіжі і дуже солодкі. Тому виникає питання щодо відсутності цукру... Крім того, зазначено країна Турція, але виходячи із штрихкоду ( бо іншоі інформаціі немає) - це Іорданія.
- Достоинства:
- Доставка швидка
- Степан
Це Іран
- Володимир Ц***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Дуже ніжні, солодкі і смачні
- Наталія С***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Дуже швидко доставили. Фініки смачні! Дякую
- Тетяна Р***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Смачні
- Достоинства:
- Швидка доставка
Добре запаковані - Недостатки:
- Не знайшла
- Віра Р***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Дуже смачні фініки
- Світлана О***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Дуже свіжі,смачні
- Артем А***Отзыв от покупателя. Продавец: NOS
Вкусные. Мясистые и сладкие.
- Продавец NOS
Артеме, дякую за ваш відгук. Смачного)
- Наталія П***Продавец: NOS
Гусінь як господарка фініків
- Достоинства:
- Білок
- Недостатки:
- Білок
- Наталія П***Продавец: NOS
Не вдалося спробувати фініки. Більшість фініків були зʼїджені гусінню, яка весело повзала всередині. Фото додаю.
Прохання продавця оглядати товар перед відправкою.- Достоинства:
- Не відомо
- Недостатки:
- Гусінь як бонус
