- Сергей И***Отзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Добра батарея, працює.
- Віталій К***Отзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Батарея працює 3 місяці,нарікань нема!!!
Дякую за робочий товар - ЮрійОтзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Пришел довольно быстро,стал на телефон хорошо,емкость вполне себе неплохая если верить приложению
- Достоинства:
- Быстро,четко,недорого
- Недостатки:
- Немного меньше емкость чем заявлено,но не критично
- Віталій К***Отзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Батарея робоча,тримає заряд
- Достоинства:
- О
- Недостатки:
- О
- Віталій К***Отзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Ще батарею не міняв але набір для заміни батареї неприїхав,поміняю доповню!!
- Ігор Р***Отзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Супер
- Ольга К***Отзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Прийшов швидко. Все підійшло. Але не підтримує швидку зарядку.
- Достоинства:
- Підійшов
- Недостатки:
- Немає швидкої зарядки. Довго заряджає
- Олег М***Отзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Батарея підійшла, працює
- Юра Б***Отзыв от покупателя. Продавец: DS Mall
Все добре працює
- Достоинства:
- Якість
- Недостатки:
- Не виявив
- Павло Б***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Норм
Працює - Володимир М***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Аккумулятор поганий, йому мабуть 1000 років в підтвердження моїх слів фото. Заплатив за заміну а виявився ще гірший аніж мій.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Не новий
- Продавец 100percent
Нажаль від браку ніхто не застрахований. Для цього ми і даємо 12 місяців гарнтії.
- Ілюхін Ю***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy
Норм
- Богдан Д***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy
заказал, отправили на след день, пришёл заряженый, всё подоходит, ёмкость соотвецтвует указаному (4400/4500) единственное что он на 1мм меньше по ширине нежели оригинальный
- Александр Т***Отзыв от покупателя. Продавец: M Energy
Товар відповідає заявленому.
В майстерні замінили за 10 хвилин. Став як рідний, працює наче добре.- Достоинства:
- Ціна
- Недостатки:
- Не виявлено
- Продавец M Energy
Дякуємо за відгук. Були б вдячні також за відгук про наш сервіс на сторінці замовлення : )
- СергейОтзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Батарея не проработала и месяц.
Телефон стал выключаться при звонках и при включении камеры. Хоть и показывал, что заряжен.
В итоге был куплен новый телефон, дабы не испытывать удачу.- Достоинства:
- Не нашёл. Кроме опыта
- Недостатки:
- Деньги на ветер.
- Продавец 100percent
На данний товар діє гарнатія 12 місяців. Якщо у вас виникли питання, будь ласка зверніться до нас ми їх вирішемо.
- Микола Г***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Батарея не оригінальна, бо трохи менше за розмірами, з заявлених 4500, брала десь 3800, за пів року використання ємність впала менше 3000, чим я не пробував заряджати нічого не дало, батарея краще ніж зовсім не міняти, але багато очікувати не варто, 51% ємність 1454
- Продавец 100percent
В оголошенні вказано що це не Original, а Original PRC. Нажаль з часом і з циклами заряду ємність падає. Такий процес життя акумуляторної батареї.
- Саміленко А***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Користуюсь п'ять днів, тримає заряд близько доби. На мій погляд це звичайна низькоякісна підробка.
- Достоинства:
- Немає
- Недостатки:
- Дорого, тримає заряд близько доби.
- Продавец 100percent
Сучасний телефон тримає заряд 12-14 годин. Якщо у вас тримає заряд 24 години, це чудовий показник!
- Саміленко А***
Це брєд, телефон Redmi Note 8 pro, з батареєю заявленого об'єму повинен тримати 2-3 дні. Проблема не в телефоні а в якості батареї, ви це чудово знаєте. Доречі фото в оголошенні не відповідає дійсності. Це тупо дешева підробка, яка навіть по розмірам менша за оригінал, написи не відповідають тому що на фото, об'єм реально десь 2000-2500 міліампер годин.
- Продавец 100percent
Якщо телефоном не користуватись він може і 7 днів тримати заряд. Від браку ніхто не застрахований, томи ми і даємо 12 місяців гарантії.
- Сергей Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Замовив, гроші на вітер, заплатив за заміну майстру, батарея гріється, 25-30% вимикається телефон, при зняті батареї взагалі відпав розєм від шлейфа, остався на платі телефону, звичайно по гарантії не приняли, купив б/у оригінал довольний, більше ніколи Китай брати не буду...
- Достоинства:
- Ніяких
- Недостатки:
- Брак
- Мирослав Г***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Короче взяв я цю дішманівську річ. Розрядив повністю, потім зарядив, показує трохи більше половини плотності батареї, із заявленої 4400, тільки лише 2800 мАг. У мене стара батарея яка проробила 5 років показувала 2678 мАг. За заміну в заплатив 300 грн, і певно буду міняти назад на стару батарею. І знову буду платити 300 грн. Поробую разів чотири розрядити-зарядити, можливо щось зміниться. Поки що не рекомендую дану батарею.
- Достоинства:
- Поки що не замітив
- Недостатки:
- Батарея показує не 4400 мАг. А 2800
- Сергей С***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Батарея очень сильно греется и выключается телефон
- Дмитро Ж***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Батарея за свою цену - хорошая
- Достоинства:
- Хорошо держит
- Недостатки:
- Не обнаружил
- Игорь П***Отзыв от покупателя. Продавец: 100percent
Установил в телефон, работает нормально, но пришлось немножко "поколхозить" Батарея немного меньше чем оригинальная по размерам на пару миллиметров. По самой работе аккумулятора нареканий нет, держит аппарат хорошо, если раньше хватало с моим использованием на пол дня, теперь до вечера остаётся и еще с запасом. \
PS: Сразу после установки необходимо полностью посадить телефон, за тем включаем и полностью заряжаем на родном зарядном или Quick charge 3.0, такое проделываем несколько раз дабы обновить статистику заряда в самой прошивке телефона ну и втроенную в аккумулятор контрольку обучить - Shkrum S***Продавец: 100percent
не оригінал але краще ніж було
- Тимченко А***Продавец: 100percent
Дуже вдячний за швидке реагування та наявність товару, швидко та зручно замовляти, товаром задоволений,якість відмінна.
- Достоинства:
- Нова батарея краще старої!))
- Недостатки:
- Не помічав
- Коля Я***Продавец: 100percent
Установил все хорошо работает, держит нормально!
