Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Миша A4Tech R72 Pro (Black) Bloody Wireless

Код:  483130044
Оценка пользователей 3.75/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    1 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Мисевский А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Дуже приємна миша для геймінгу. Сенсор працює відмінно, дуже приємана на дотик (я навіть не клеїв накладки резинові). ПКМ та ЛКМ дуже легко натискаються але при цьому відчувається іх натиск. Сама по собі дуже легка (можливо комусь це може бути мінусом). Акум тримає тиждень, а заряджає його до 100% приблизно за 3 години. Приємна комплектація, доп глайди та накладки. По питанню ціка/якість 10 із 10. Єдиний мінус це софт. Він в деяких моментах не зрозумілий та не зручний...

    Достоинства:
    Ергономічна, приємні кліки, приємне колесо, буже приємний на дотик пластик, легка, батарея, сенсор
    Недостатки:
    софт
  • Вадим Ш***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Робив 2 замовлення на різних отримувачів. Одну мишку замовив собі (оплата при отриманні) іншу в подарунок(оплатив одразу) .
    Ту що замовив собі то доставили через 3 дні,все добре. Там де оплатив одразу-доставка кожного дня переноситься.На питання "в чому затримка відправки?" продавець відповідає скриптом "вибачте за незручності". Жахливий сервіс,завжди користувався розеткою але в котре переконався що якщо оплачуєш одразу то товар йде значно довше

    Достоинства:
    классна мишка,взагалі жодних питань до товару немає
    Недостатки:
    продавець Розетка
    • Мисевский А***

      А навіщо ви пишете відгук про продавця? Коли я хочу як покупець почитати відгук про товар. В гуглі йдіть пишіть про продавця, а тут про товар будь-ласка.

  • Андрій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: thm. Цвет: Черный

    Супер

  • Даниїл Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Гарна мишка, але є недоліки софта, не дабл клікає тримається в руці добре і