- Тетяна Т***Отзыв от покупателя. Продавец: EVO+. Цвет: Лесной орех. Глубина: 40
Дуже чудовий столик,легко збирається,багато переваг у використанні,можна для планшету,ноутбука,дитина пише ,малює на нього бо є нахил і спеціальний блокувач,щоб не падали листки,ноут чи планшет і легко знімається,коли не потрібен(тримач)!можна приєднати лампу чи телефон через юзбі вихід
- Достоинства:
- Піднімається висота і нахил столика,можна приєднувати телефон або лампу
- Недостатки:
- Не знайшла
- Продавец EVO+
Дякуємо за відгук! Бажаємо приємного користування!
- ДмитроОтзыв от покупателя. Продавец: EVO+. Цвет: Белый. Глубина: 40
Дуже зручний
- Продавец EVO+
Дякуємо за відгук! Бажаємо приємного користування
- ТЕТЯНА Х***Отзыв от покупателя. Продавец: EVO+. Цвет: Клен светлый. Глубина: 40
Дякую дуже гарний и зручний мобільний столик .
Чоловік задоволений.- Достоинства:
- Зручний компактний
- Недостатки:
- Немає
- Продавец EVO+
Добрий день! Дякуємо за відгук! Бажаємо приємного користування!
- АндрійОтзыв от покупателя. Продавец: EVO+. Цвет: Лесной орех. Глубина: 40
Зручний, естетичний та функціональний столик. Значної уваги приділено навіть упаковці. Рекомендую як сам цей товар, так і продавця.
- Достоинства:
- Висока якість, добра функціональність, стильний сучасний дизайн.
- Продавец EVO+
Добрий день! Дякуємо за відгук! Бажаємо приємного та тривалого користування!
- Наталія Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Клен. Глубина: 40
Купила собі стіл для роботи за ноутом. Компактний, але все поміщається. Виглядає стильно, колір приємний. Круто, що на колесах можна легко пересунути, не треба тягати.
Висота регулюється. Є порти телефон підзарядити прямо під час роботи, не шукаю зарядку по всій кімнаті. Пакування добре, приїхало все ціле, дуже понятна інструкція- Достоинства:
- витримує навантаження, вбудовані порти, пакування
- Недостатки:
- не знайшла
- Представник постачальника
Добрий день, Наталіє! Дякуємо за відгук! Ми раді, що стіл виявився зручним у користуванні, стильним і практичним. Нехай служить вам довго та робота за ним буде тільки в задоволення!
