День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Отзывы покупателей о Сумка-слинг TAVIALO TS2 JUNTO синяя (222224009)

Код:  487589834
Оценка пользователей 5/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    4 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Наталья Я***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Якісний товар. Повністю відповідає опису.

  • Дмитро Ч***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Бежевый

    Серед запропонованих брендом Tavialo поясних сумок ця сумка-слінг, на мій погляд, є найбільш зручною по формі і корисному об'єму: велика кількість кишень і кишеньок дозволяє без проблем вмістити багато необхідного (два великих гаджета, справжній чоловічий гаманець, дві пари ключів, великий кульок, п'ять льодяникив, картку киянина, пачку серветок, кулькову ручку, кейс від навушників. Ровер, нажаль, не вмістився).
    В залежності від налаштування ремінців, слінг можна носити, як патронташ, в руці і, звісно, на поясі (до речі, об'єм талії може бути набагато більше, ніж 1350 мм).
    Колір обирав суто літній, хоча зелений теж би підійшов.
    Блискавки працюють добре і, що особливо сподобалось - їх колір співпадає з кольором тканини.
    Рекомендую.

    Достоинства:
    Якість, об'єм, колір
    Недостатки:
    Ровер не вміщається, нажаль
  • Андрій З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Черный

    Чудова сумка, все дуже якісно зроблено. Є 3 відділення в які влізе все необхідне! В ціновому сегменті до 1000 грн це однозначно топ.

    Достоинства:
    Якісна фурнітура. Якісно зроблено
    Недостатки:
    Немає
  • Сергей Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Синий

    Офігенні сумка. Тканина міцна і явно прослужить не один рік. Є три кармани, у великому ще є кармани під документи чи телефон. Окремо хочу відмітити фурнітуру і ремінь. Пластик не дешевий і так просто замок не відкриється сам по собі, ремінь дуже щільний і міцний. Однозначно раджу до покупки.