- Струтинський В***Отзыв от покупателя. Продавец: EU&FOOD
Смачно як завжди.
- Михайло П***Отзыв от покупателя. Продавец: EU&FOOD
Колись пробував, дуже смачні, зараз брав для мами, їй сподобались. Рекомендую
- Достоинства:
- Смачні
- Продавец EU&FOOD
Щиро дякуємо за відгук. Нехай смакує.
- Ольга К***Отзыв от покупателя. Продавец: EU&FOOD
Дякую, все добре. Дуже смачні.
- Продавец EU&FOOD
Дякуємо за замовлення, нехай смакує.
- Владислав М***Отзыв от покупателя. Продавец: EU&FOOD
Дуже смачні
