- Андрій П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Придбав товар тиждень тому. В описі зазначено що товар бере участь в програмі «національний кешбек» але нарахування так і не відбулось. Попахує обманом.
Представник постачальникаДобрий день.
За нарахування "Національного кешбеку" відповідає Міністерство економіки України. Вони контролюють витрати та нарахування коштів на картки споживачів, використовуючи дані, надані Державною податковою службою.- Андрій П***
Ця інформація надана щоб люди не сподівались на «обіцяне». Хто за це відповідає особисто мені не зовсім цікаво, а цікаво те що обіцяне не відповідає дійсності.
- Аліна Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Чудовий, захоплюючий пазл, особливо, коли по завершенню пофарбувати з балончика, то взагалі шедевр виходить! :) Вийшли складнощі зі складанням руки з мечем,можливо через власну неуважність, але роботу вдалося завершити.
Представник постачальникаДобрий день!
Дякуємо за відгук!
- ПолінаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Поклали дві основи Mother b і жодної основи LH, через це не вийшов щит
Представник постачальникаДобрий день!
Було надіслано додатково основу поштою. Сподіваємось, що у вас таки вийшло довести збірку пазла до кінця.
Представник постачальникаНадішліть, будь ласка, дані для відправки, щоб ми надіслали вам недостающу деталь.
- Маргарита А***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дитині дуже сподобалось, зібрав швидко з захопленням. Рекомендую.
- Достоинства:
- Цікаво, гарна виходить моделька, дитині було цікаво
- Недостатки:
- Нема
Представник постачальникаДобрий день!
Дякуємо за ваш відгук!
- Наталія Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
КЛАСНИЙ
Представник постачальникаДякуємо за ваш відгук!
- Юлия Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Супер. Ребёнок 9 лет с большим удовольствием собрал его. Качество, упаковка, дизайн- все супер!!!
Представник постачальникаДякуємо за відгук! Дуже радіємо, що дитині сподобалося)
- Муржак В*** ВікторівнаОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Пазли якісні, гарно вирізані, сам процес дуже цікавий, і результат гарний. Але картон був брудний, через це під кінець процесу руки були чорні. Також від картону немриємний запах, можливо з часом вивітриться, але перше враження від цього не дуже приємне.
- Достоинства:
- Гарно, процес захоплює
- Недостатки:
- Брудний картон, неприємний запах
- Валерія А***
як ви і написали, він з часом вивітриться. Такий запах на жаль йде з заводу.
