- Ирина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Tehno360
Крутой блендер. Чоловік у захваті.
- Сергій Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Tehno360
Дуже зручний, досить тихий
- Достоинства:
- Дуже зручно, щоб не шуміти
- Недостатки:
- Нема
- Грищенко М***Отзыв от покупателя. Продавец: Tehno360
Рекомендую. Использую для протеиновых коктейлей. Взбивает очень быстро, без комочков, с пенкой. Прочитала инструкцию, мою осторожно. Вымывается легко. Использую 2 недели, заряд ещё держит. Только положительные эмоции
- Достоинства:
- Взбивает быстро, без комочков
- Продавец Tehno360
Дякуємо за конструктивний відгук , також дякуємо що звернули увагу на те як потрібно поводитися з даним товаром це дуже важливо, а саме не допустити ситуацій що вода потрапляє в порт зарядки.
- Руслан Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Tehno360
Користувався 3 місяці, потім два місяці просто лежав, зараз узяв а він не заряджається… гарантія до 22 березня, що робити?
- Достоинства:
- Працював 3 місяці
- Недостатки:
- Перестав заряджатись , не взбавтує повністю протеін
- Продавец Tehno360
Дякуємо за відгук, прикро що така ситуація сталася. Для оформлення гарантійного обслуговування достатньо звернутися до нас через повідомлення до продавця.
- Владислав Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: Tehno360
отримав його 2го листопада. використовував щоденно 1-2 рази на день, мив тільки внутрішню частину під проточною водою, не горячою, не в посудомийці. сьогодні, 17го числа, він вже не працює - при натисканні загорається, але не крутиться
- Достоинства:
- гарно перемішує
- Недостатки:
- перестав працювати через трохи більше ніж 2 тижні
- Продавец Tehno360
Доброго дня, Нам шкода що виникли проблеми з товаром. Зверніться до нас для гарантійного обслуговування.
- Віталій
Ця проблема характерна тільки при потраплянні води в зарядний порт і електроніку. Думаю Ви всетаки були не обережні з товаром.
- Оля У***Отзыв от покупателя. Продавец: Tehno360
Цей BlendBot Просто знахідка! Основний плюс для мене це дуже доступна ціна та компакний розмір під стандартну порцію протеїну, не бачу змісту користуватися величезними шейкерами. Акамулятора вистачає на дуже багато змішувань, мити більш менш зручно, закривається надійно не тече. Все що потрібно це не мочити порт зарядки(не опускати під воду). Брисків води порт не боїться, закритий гумовою кришкою. Протеїн змішує прекрасно, гейнер не пробувала. Планую придбати ще 2 штуки на подарунки.
