- Андрій Б***Отзыв от покупателя. Продавец: Nature Spot
Чудовий ніж для повсякденного використання, зручний, легенький і дуже чудово тримає заточку, а в кишені непомітний
- Юрій М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Класний ніж
Представник постачальникаДуже дякуємо за Ваш відгук!
- Владимир П***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
мой любимый нож
- Достоинства:
- маленький
острый
удобный - Недостатки:
- неудобный неснимаемый крючек
Представник постачальникаДуже дякуємо за Ваш відгук! Користуйтесь із задоволенням!
- Олександр І***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже якісний ніж. Гострий як бритва, люфтів нема. За свої гроші топ.
Представник постачальникаДуже дякуємо за Ваш відгук! Користуйтесь із задоволенням!
- Антон М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Отримав ніж. Рекомендую до покупки. Невеликий, зручний.
Представник постачальникаДуже дякуємо за Ваш відгук!
- ВячеславОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Ніж дуже сподобався. В користуванні вже з місяць. Ну потрібно розуміти його специфіку - це міський EDC який комфортно носити в кишені в місті, дрова ним не порубаєш, дуже легкий, компактний і з кліпсою глибокого носіння. Зібраний на 5+, механіка просто вилітає, клинок по центру, лайнер на самий край п'ятки, не люфтів не скрипів. Маю і Бенчмейди, і Онтаріо, і Вікси і Лезермани ... , але цей китаєць нічим їм не поступається.
Дуже багато хватів, є і чойл і насічка і підпальцева виємка, приємний матеріал руків'я - його як не візьми все зручно (правда під середню чи невелику руку). Одне засмутило, в описі сказано, що довжина клинка 84мм, ну тут як не міряй 84мм не виходить, хіба якщо аж міряти до осьового, а чесних тут 74-75мм, ну для міських задач вистачає з головою, навіть плюс, не так агресивно виглядає в руці, коли посилку на пошті відкриваєш.- Достоинства:
- Якість збірки, зручність хвату, комплектація, вага, компактний розмір, ...
- Недостатки:
- Довжина клинка менша ніж зазначено в описі
Представник постачальникаДобрий день! Дякуємо Вам за відгук!
- Руслан К***Продавец: Rozetka
Нож супер , сначала не очень понравился , показался слишком маленьким , лёгким и т.д , но после пару часов юзанья и тестов влюбился в него:)
- Недостатки:
- Пока нет
Представник постачальникаДуже дякуємо за Ваш відгук! Користуйтесь із задоволенням!
- АлександрПродавец: Rozetka
Ніж прийшов як в оголошенні, неушкоджений, працює ідеально. Натяг леза при відкриванні та закриванні був настільки ідеальним, наскільки я міг очікувати. Продукт відповідав рекламі, і я б рекомендував цей товар будь-кому в будь-який час.
- Достоинства:
- Сталь
Представник брендуДобрий день! Дякуємо, що обрали продукцію бренду Civivi та знайшли час для відгуку. Щиро раді, що Вам до вподоби якість та дизайн ножа даної моделі. Легкого та тривалого користування!
- Марина П***
Скажите, присутствует ли люфт лезвия в открытом состоянии??
