- Олена Б***Отзыв от покупателя. Продавец: ТехНестШоп
Супер якість! Син задоволений на всі 100.
- Аліса С***Отзыв от покупателя. Продавец: ТехНестШоп
Пользуемся уже пару дней, сын катается, ему нравится. А нам нравится, то что можем сложить его и положить в багажник, легко перевозить куда угодно
- Продавец ТехНестШоп
Дякуємо за ваш відгук!
Раді, що самокат приносить радість вашому сину і зручно у використанні для вас. Можливість складати й легко перевозити — одна з головних переваг, і приємно, що вона вам до вподоби!
Бажаємо багато веселих прогулянок і нових пригод на самокаті!
- Ірина Г***Отзыв от покупателя. Продавец: ТехНестШоп
Купили через гарний дизайн, але ні разу не пожалкували, він фантастично виглядає і легкий в їзді
- Продавец ТехНестШоп
Щиро дякуємо за ваш відгук!
Раді чути, що самокат не лише сподобався дизайном, а й виправдав себе у використанні. Легкість у їзді та стильний вигляд — саме те, що ми хотіли досягти!
Нехай приносить ще багато задоволення й яскравих моментів!
- Олег Г***Отзыв от покупателя. Продавец: ТехНестШоп
Покупали для ребенка 7 лет, подходит идеально. Колёса плавно едут, ручки удобные, не скользят. Понравилось качество сборки. Самокат превзошёл ожидания.
- Продавец ТехНестШоп
Щиро дякуємо за ваш відгук!
Раді чути, що самокат ідеально підійшов вашій дитині та виправдав очікування — навіть перевершив їх! Якість, зручність і безпека для нас на першому місці, тому дуже приємно отримувати такі відгуки.
Бажаємо яскравих прогулянок і тільки приємних вражень на новому самокаті!
- Анастасія Б***Отзыв от покупателя. Продавец: ТехНестШоп
Забрали посилку перед поїздкою в парк, то дитину з парку витягнути додому не можливо було, каталась на самокаті цілий вечір. Дитина кайфувала, а я фоткаю її. Самокат виглядає сильно, ми задоволені
- Продавец ТехНестШоп
Дуже дякуємо за такий щирий і позитивний відгук! Нам надзвичайно приємно знати, що самокат приніс стільки радості вашій дитині — це найкраща нагорода для нас!
Раді, що обрали саме нас, і бажаємо ще багато веселих, активних і яскравих прогулянок разом із новим транспортом! Якщо знадобиться щось ще — завжди раді допомогти !
