- Ганна Б***Отзыв от покупателя. Продавец: LZ Home
Відро просто чудове, той випадок, коли якість вища за ціну. Виглядає добротно, презентабельно, не соромно поставити на стіл, чудово тримає лід, не дозволяючи йому швидко танути, тріски теж якісні, зручно діставати лід. Раджу до покупки. Щиро дякую продавцю за якісний товар та максимально швидку доставку. При нагоді зроблю фото та додам до відгуку.
- Достоинства:
- Воно ідеальне
- Недостатки:
- Жодних
- Продавец LZ Home
Щиро дякуємо Вам за відгук! Користуйтесь із задоволенням! Звертайтпесь до нас знову!
- ДмитрийОтзыв от покупателя. Продавец: Estetiks Official
Качественно сделано. Возможно 2л великовато для небольшой компании для льда для напитков . Хотя можно положить бутылку вина - войдёт спокойно.
- Достоинства:
- Красивенькая
- Светлана М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
супер!
- Андрей Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Качество агонь.
Для посиделок под вискарь с кумом самое оно. - Светлана Б***Продавец: Rozetka
Немножко маловато.
Отзывы про товар у других продавцов
