- ЮрийОтзыв от покупателя. Продавец: Гарний день
Досить якісні конектори
- Николай Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Гарний день
Хорошее обслуживание.
- Достоинства:
- Качество.
- Недостатки:
- Нет.
- Продавец Гарний день
Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук. Дуже приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари можна переглянути за посиланням: ссылка
- Николай Л***Отзыв от покупателя. Продавец: Гарний день
Качественный товар
- Юревич Э***Отзыв от покупателя. Продавец: Гарний день
Ціна відповідає якості
- Продавец Гарний день
Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари можна переглянути за посиланням: ссылка
- Николай Ч***Отзыв от покупателя. Продавец: Гарний день
Очень качественные конекторы.
- Достоинства:
- Цена-качество.
- Недостатки:
- Нет.
- Продавец Гарний день
Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари можна переглянути за посиланням: ссылка
- Ольга Т***Отзыв от покупателя. Продавец: Гарний день
Прошло хорошо , заказ соответствует описанию.
- Продавец Гарний день
Вітаємо! Дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно бачити зворотний зв'язок від наших покупців. Всі наші товари можна переглянути за посиланням: ссылка
- ВолодимирОтзыв от покупателя. Продавец: Гарний день
Ціна указана за 1 шт. конектора, а не за 1 пару конекторів "папа-мама", як йдеться у описі. По факту пара "папа-мама" обійдеться Вам у 116 грн..
- Недостатки:
- ціна указана за 1 шт., а не за 1 пару, як йдеться у описі
- Продавец Гарний день
Доброго дня. Зазвичай клієнти розуміють що теке ПАРА. У вашому розумінні пари - має бути 2 тата та 2 мами?
Спробуємо пояснити:
Одиниця виміру: штука. (Один конектор із вказаною назвою- це і є 1 штука !ОДНА!). Ви замовили конектор що дійсно складається із деталей які названі тато+мама - це є пара (тато+пама = ПАРА = конектор = 1 штука в замовленні = комплект зєднань). Замовлено 6 ШТУК. Відправлено 3 блістери по 2 штуки в кожному (все упаковано в заводське пакування), що відповідає замовленому.
Ви чомусь вирішили що має бути вдвічі більше ніж замовлено і коли зясувалось що ви отримуєте те за що платите то поставили погану оцінку - так буває))). Хтось помилки визнає а хтось ставить погані оцінки якісному товару. Хоча ваша оцінка не стосується якості товару.
Товар має гарну якість - і це те, що важливо!
Ми звернемо особливу увагу на назву товару, фото щоб запобігти виникненню подібних ситуацій в майбутньому. Будемо чекати від вас нових замовлень.
Всі наші товари можна переглянути за посиланням: ссылка
