Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Охладитель воздуха мини-кондиционер Evoair BRIIS SILVER 4 в 1: охлаждение, обогрев, увлажнение, УФ-стерилизация и вентиляция воздуха.

Код:  564329175
Оценка пользователей 4.33/5
на основе 9 отзывов
  • 5 звезд
    6 оценок
  • 4 звезд
    1 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    1 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Ігор С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    updated:
    1. Почав скрипіти в при повороті. То скрипить, то - ні.
    2. Зволоження. Не знаю, чи то мені повезло, чи то конструкція/дизайн якийсь не такий і не перевіряний розробниками. Але, години через 2 зволоження, я помітив досить багато крапель води на підлозі. І на самій решіткі вентилятора. Було включено на першій швидкості. І якщо спочатку при зволоженні тиск водяного "пару" був рівномірний і постійний, то через 2 години цей "пар" почав виділятися якимись порціями, наче щось забите... Вода конденсується на решітці і під тиском повітря вентилятора розбризкується навколо.
    3. Злиття води з резервуару. Вийняти повність резервуар не можливо, як я зрозумів. Щоб злити воду потрібно відкрутити зливний клапан. Підставити щось під нього і чекати.Чекати довго.. дуже довго.. Це якйись брєд... Ну або перевернути його догори дригом.
    4. Світові індикатори, включення. Якщо включити в розетку, то почнуть блимати індикаттори, і не один, а декілька. Навіщо? А потім, після того, як включили в розетку, ще потрібно додатково включити сам прилад, (on/off), а тільки потім включити бажану функцію. Нафіга потрібна це проміжне блимання - питання до "інженерів" цього прилада.

    Змінив свою оцінку з 5 до 2 через ці мінуси. Це не найгірше, що я бачив, воно б могло виправдовувати свою ціну, якщо б не було настільки непродуманим і незручним.

  • Юлія К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    Покупкою задоволена Дякую за швидку доставку

  • Станіслав С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    Поки тестово ввімкнув, зволоження, охолодження, підігрів, все дує
    Плюс виглядаю симпатично

    • Продавец  OneDay

      Доброго дня, дякуємо за відгук, приємного користування, якщо будуть питання, обов'язково пишіть)

  • Віталій
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    Так наче прикольна штука, але почав скрипіти коли вліво повертає і якогось почав вмикати повітря на 3 швидкість при підключенні до мережі, без написання кнопок

    Достоинства:
    Ваг дує, турбіна
    Недостатки:
    Дивна поведінка на 3й день нерегулярного користування)
    • Віталій

      Сам відремонтувався за ніч

    • Ігор С***

      Як ви скрип виправили?

    • Віталій

      Скрип нікуди не подівся)

  • Ігор С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    Все працює, обігрівач перевірив, вентилятор перевірив, корпус може крутитися, зволоження ще не вспів. Купляв як охолоджувач, на випадок, якщо світло в жару почнуть виключати і кондиціонер не зможу включити. Перші враження позитивні.

    • Продавец  OneDay

      Доброго дня, дякуємо за відгук.

  • В'ячеслав К***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    Живу в старій квартирі і навіть зараз, весною, справді жарко, глянув відео і по характеристикам такий варіант вроді найкращий для кімнати 18 квадратів, якщо просто включати то вентилятор працює і прям охолодження не відчувається, але якщо закинути лід в контейнер, то справді охолоджує, не просто ганяє повітря. Включайте вентилятор зволожувач і там де вода закидайте лід, тоді круто працює.

    Достоинства:
    Охолоджує, вентилятор
  • Валерія Б***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    Купила цей вентилятор спеціально на літо. В принципі за свої гроші працює добре, але майте на увазі що не не кондиціонер, а просто сучасний вентилятор. Так, дує холодним повітрям, так функція зволоження допомагає трохи освіжитися, але це все. Я живу на 9 поверсі, влітку дах розкаляється до стану пічки. Якщо поставити цей вентилятор майже впритул до себе, то вижити можна.

    Достоинства:
    За свої гроші працює добре
    Недостатки:
    Не охолоджує, просто дує повітрям
  • Анатолій Х***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    Випадково побачив, думав ризикую що беру бо і обігрів і зволожувач, все разом, але сказали що можу повернути якщо не підійде, виявився дуже якісний, видно що хороший матеріал, через пару секунд після включення починає давати тепло, великий резервуар для води, керування зрозуміле з першого погляду, крутиться і дає тепло у всі сторони, задоволений на 100%, пізніше кину фото, вигляд солідно

    Достоинства:
    Дешевий як для всього разом, добре гріє, тихий, є зволоження
  • Анатолій М***
    Отзыв от покупателя. Продавец: OneDay

    Чудовий обігрівач, він більший по розмірах ніж очікував десь 80 см висоти, і дуже добре гріє, швидко нагрівається, не сушить повітрям бо також є зволожувач з великим резервуаром, уф лампа не знаю чи щось дає. І на літо не потрібно буде купляти вентилятор бо можна не включати обігрів і він просто крутиться і дує і як мені пояснили, можна закидати льоду в резервуар до води і це буде як кондиціонер, крута покупка, напишу літом як він охолоджує

    Достоинства:
    Добре гріє зволожує, можливо ще і охолоджує
    Недостатки:
    Немає взагалі
    • Денис

      А работает громко, в спальню подойдет?