- Олена В***Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Черный. Размер: 37
У відповідь на коментар продавця: проблем із кровообігом не маю. Відгук базується на реальному досвіді носіння взуття взимку. Коментар щодо мого здоров’я вважаю некоректним.
- Недостатки:
- Вважаю припущення щодо стану мого здоров’я некоректним.
- Олена В***Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Черный. Размер: 37
добре виглядають
- Достоинства:
- візуально відмінні та зручні
- Недостатки:
- купувала як зимові, але дуже холодні, вони не гріють. спочатку були важкими, потім звикла. купувала десь у грудні
- Продавец MY MYZ
Взуття розраховане на температуру до -20°C.
Радимо звернутися до лікаря, можливо порушення кровообігу і, як слідство, мерзнуть ноги.
- Наталья Л***Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Шоколадный. Размер: 39
Гарні, зручні, теплі. На сильній кризі слизько. На худу ногу і низький підйом.
- Продавец MY MYZ
Дякуємо за відгук. Приємного користування!!!
- Ольга-Богдана С***Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Шоколадный. Размер: 39
Дуже гарні якісні черевики. Швидка доставка.
- Продавец MY MYZ
Дякуємо за відгук. Приємного користування!!!
- Ігор Г***Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Черный. Размер: 37
Гарні, стильні, маломірки.
Довжина устілки відповідає заявленому розміру, а по ширині стопи та у підйомі не йде. Черевики для дитини, а не дорослої жінки.
Оформив повернення!- Достоинства:
- Натуральна шкіра та хутро
- Недостатки:
- Маломірки
- Продавец MY MYZ
Ви пишите, що "Довжина устілки відповідає заявленому розміру", а потім пишите, що вони маломірки... Так де ж правда?
А справа в тому, що, скоріш за все, стопа не середня, а широка, тому і не підійшло.
В описі товару написано: "Модель на середню повноту стопи."
