Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Женские зимние ботинки MYZ 0078 КОЖА CHOCOLATE из натуральной коричневой кожи. Размер 38

Код:  564890366
Оценка пользователей 4.33/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    2 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    1 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Олена В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Черный. Размер: 37

    У відповідь на коментар продавця: проблем із кровообігом не маю. Відгук базується на реальному досвіді носіння взуття взимку. Коментар щодо мого здоров’я вважаю некоректним.

    Недостатки:
    Вважаю припущення щодо стану мого здоров’я некоректним.
  • Олена В***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Черный. Размер: 37

    добре виглядають

    Достоинства:
    візуально відмінні та зручні
    Недостатки:
    купувала як зимові, але дуже холодні, вони не гріють. спочатку були важкими, потім звикла. купувала десь у грудні
    • Продавец  MY MYZ

      Взуття розраховане на температуру до -20°C.
      Радимо звернутися до лікаря, можливо порушення кровообігу і, як слідство, мерзнуть ноги.

  • Наталья Л***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Шоколадный. Размер: 39

    Гарні, зручні, теплі. На сильній кризі слизько. На худу ногу і низький підйом.

    • Продавец  MY MYZ

      Дякуємо за відгук. Приємного користування!!!

  • Ольга-Богдана С***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Шоколадный. Размер: 39

    Дуже гарні якісні черевики. Швидка доставка.

    • Продавец  MY MYZ

      Дякуємо за відгук. Приємного користування!!!

  • Ігор Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: MY MYZ. Цвет: Черный. Размер: 37

    Гарні, стильні, маломірки.
    Довжина устілки відповідає заявленому розміру, а по ширині стопи та у підйомі не йде. Черевики для дитини, а не дорослої жінки.
    Оформив повернення!

    Достоинства:
    Натуральна шкіра та хутро
    Недостатки:
    Маломірки
    • Продавец  MY MYZ

      Ви пишите, що "Довжина устілки відповідає заявленому розміру", а потім пишите, що вони маломірки... Так де ж правда?
      А справа в тому, що, скоріш за все, стопа не середня, а широка, тому і не підійшло.
      В описі товару написано: "Модель на середню повноту стопи."