Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Нашийник Trixie для собак Premium нейлон графітовий розмір L-XL 40-65 см/25 мм

Код:  569534113
Оценка пользователей 5/5
на основе 4 отзыва
  • 5 звезд
    1 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
  • Отзывы про товар у других продавцов
  • Ольга
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-синий

    Брали для щенка лабрадора с целью приучить к ошейнику. Размер подошёл, но вот щенок быстро его разгрыз.

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук!
      Будь-яке цуценя розгризе амуніцію через допитливість, якщо залишати її у зоні доступу. Щоб уникнути таких прикростей у майбутньому, не залишайте амуніцію чи грумінг аксесуари без нагляду.
      Сподіваємося, що інформація вище була корисною для Вас. Якщо у Вас залишися питання, будемо раді відповісти.
      Бажаємо гарного дня!

  • Юлия Д***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-синий

    Ошейник приятного качества, но застежка туговата - необходимо усилие, чтобы открыть и закрыть

    Достоинства:
    Приятное качество
    • Ольга К***

      Тугая застежка это наоборот плюс. Сама не расстегнется. Более дешевые либо сразу плохо держатся либо скором времени

    • Представник постачальника
      Представник постачальника

      Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук!
      Міцна застібка для надійності і безпеки вашого улюбленця.
      Сподіваємося, що інформація вище була корисною для Вас. Якщо у Вас залишися питання, будемо раді відповісти.
      Бажаємо гарного дня!

  • Галина
    Продавец: Rozetka. Цвет: Оливковый

    Супер якісний нашийник. Дуже тривала носка, не рветься. Дуже зручно защіпається.

    Достоинства:
    Якісний, зручний
    Недостатки:
    -
  • stnata
    Продавец: Rozetka. Цвет: Темно-синий

    Якість гарна! Але нажаль не змогла розібратись з розширенням ошийника! Певно я не вірно зрозуміла розміри! Але для собачок дрібних порід супер!

    Достоинства:
    Гарна якість
    Недостатки:
    Особисто мені не зрозумілий розмір. Брали ошийник в зоомагазині розмір s-m набагато більша.