- Наталія С***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Міцний зручний
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук, гарну оцінку та вибір ТМ Yes!
- ОлександрОтзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Брав для дитини в 1 клас, якраз підійшов, зручний та якісний рюкзак!
- Достоинства:
- Ціна та якість
- Недостатки:
- Не виявив
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук та гарну оцінку!
- Катерина М***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Дуже якісний, зручний та стильний рюкзак. Дитина задоволена комфортом, а батьки - якістю
- Достоинства:
- Стильний, якісний
- Недостатки:
- Немає
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук та гарну оцінку!
- Катерина Д***Отзыв от покупателя. Продавец: Rozetka
Супер.Дитина довольна
- Достоинства:
- Якісний
- Недостатки:
- Немає
Представник постачальникаДякуємо за Ваш відгук та гарну оцінку!
- Валерій Я***Отзыв от покупателя. Продавец: TakeitEasy
Відмінний рюкзак,купували на початкові класи.Компактний 15л(в самий раз для дитини маленького зросту,поміщається формат А4),гарної якості,прихований карман на спинці(зручно для кишенькових грошей),світловідбиваючі елементи.
- Достоинства:
- Ціна,у цього продавця було найдешевше.
- Недостатки:
- Не виявив
- Дар'я Ш***Отзыв от покупателя. Продавец: TakeitEasy
Все відповідає опису
В місткий рюкзак, дитина задоволена- Достоинства:
- Зручний
- Недостатки:
- Не виявлено
- АннаОтзыв от покупателя. Продавец: TakeitEasy
Рюкзак брали на подарунок до нового року. Дитині сподобалось, особливо багато кишень та брелок.
Якість сподобалась, колір такий як на фото.- Достоинства:
- Ціна, якість
- Недостатки:
- Немає
- Дмитро П***Отзыв от покупателя. Продавец: TakeitEasy
Якісний товар. Сподобався.
- Достоинства:
- Зручний та легкий.
- Недостатки:
- Не виявили.
- Юлія А***Отзыв от покупателя. Продавец: TakeitEasy
Чудовий рюкзак. Взяли сину для 1 класу. Якісний та легенький. Дитина задоволена.
- Достоинства:
- Легкий, має світловідбивні стрічки, якісний
- Недостатки:
- Не виявлено на даний час, так як ще не в повноцінному використанні
- Продавец TakeitEasy
Дуже дякую, що поділились враженнями!
