Картка Rozetka

Отзывы покупателей о Жидкое мыло для рук WASHELL нероли и имбирь 500 мл

Код:  577402927
Оценка пользователей 5/5
на основе 5 отзывов
  • 5 звезд
    5 оценок
  • 4 звезд
    0 оценок
  • 3 звезд
    0 оценок
  • 2 звезд
    0 оценок
  • 1 звезд
    0 оценок
Фотографии и видео покупателей
  • Чумаченко А***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir

    Мені сподобалося мило: доволі цікавий запах, добре відчувається імбир. Також хочу відмітити, що воно гарно милиться й залишає приємне відчуття свіжості після використання.

    Достоинства:
    Гарно милиться
    Недостатки:
    немає
    • Продавец  Avenir

      Дякуємо за Ваш відгук!

  • Елла Г***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir

    Дуже сподобався цей гель для рук.
    Аромат просто чудовий — ніжний,
    приємний, піднімає настрій. Після
    миття руки м'які, без сухості
    Користуватись — одне задоволення
    Буду брати ще.

    Достоинства:
    Екологічна продукція
    • Продавец  Avenir

      Дякуємо за відгук!

  • Елена З***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir

    Дуже приємне мило для рук. Аромат неролі легкий, свіжий і зовсім не нав’язливий. Після миття руки м’які, без сухості. Вже не вперше обираю цей бренд - люблю пробувати різні їхні аромати, і всі класні!

    • Продавец  Avenir

      Олено, вдячні вам за довіру і ваш відгук!

  • Олександра Н***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir

    Тепер це моє улюблене рідке мило для рук.
    Після миття руки зволожені, мило з дуже приємним природним ароматом.

    Достоинства:
    Зволожує руки і надає свіжості
    • Продавец  Avenir

      Дякуємо вам, Олександро, за замовлення і відгук, нам дуже приємно!

  • Юлія О***
    Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir

    Забрала сьогодні і вже стоїть у ванній
    Дуже сподобався аромат ,такий чистий і приємний, не набридає. І виглядає красиво, прямо як елемент декору

    • Продавец  Avenir

      Юліє, щиро дякуємо за ваш відгук, нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція, користуйтесь із задоволенням і будемо раді бачити вас знову!