- Чумаченко А***Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir
Мені сподобалося мило: доволі цікавий запах, добре відчувається імбир. Також хочу відмітити, що воно гарно милиться й залишає приємне відчуття свіжості після використання.
- Достоинства:
- Гарно милиться
- Недостатки:
- немає
- Продавец Avenir
Дякуємо за Ваш відгук!
- Елла Г***Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir
Дуже сподобався цей гель для рук.
Аромат просто чудовий — ніжний,
приємний, піднімає настрій. Після
миття руки м'які, без сухості
Користуватись — одне задоволення
Буду брати ще.- Достоинства:
- Екологічна продукція
- Продавец Avenir
Дякуємо за відгук!
- Елена З***Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir
Дуже приємне мило для рук. Аромат неролі легкий, свіжий і зовсім не нав’язливий. Після миття руки м’які, без сухості. Вже не вперше обираю цей бренд - люблю пробувати різні їхні аромати, і всі класні!
- Продавец Avenir
Олено, вдячні вам за довіру і ваш відгук!
- Олександра Н***Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir
Тепер це моє улюблене рідке мило для рук.
Після миття руки зволожені, мило з дуже приємним природним ароматом.- Достоинства:
- Зволожує руки і надає свіжості
- Продавец Avenir
Дякуємо вам, Олександро, за замовлення і відгук, нам дуже приємно!
- Юлія О***Отзыв от покупателя. Продавец: Avenir
Забрала сьогодні і вже стоїть у ванній
Дуже сподобався аромат ,такий чистий і приємний, не набридає. І виглядає красиво, прямо як елемент декору- Продавец Avenir
Юліє, щиро дякуємо за ваш відгук, нам дуже приємно, що вам сподобалась наша продукція, користуйтесь із задоволенням і будемо раді бачити вас знову!
